Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem igazodom ki ezen a lányon?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem igazodom ki ezen a lányon?

Figyelt kérdés

Nem igazán tudom eldönteni, hogy tetszem -e neki. Egy suliba járunk, végzősök vagyunk, de ő másik osztályba jár.

Szünetbe általában mindig engem néz, ha egymás melleti teremben van óránk, vagy az ebédlőben is általában,vagy hazafele is észreveszem hogy engem néz, és én is nézem őt általában. De csak akkor néz, amikor messze vagyok tőle, ha elmegyek mellette vagy ha ő eljön mellettem, olyan mintha levegő lennék, és nem is köszön, és én sem köszönök neki, mert egyszerűen rám sem néz.

Csak régebben köszönt, amikor mindig a barátnőjével ment, de már nincs meg neki ez a barátnője, mert másik suliba ment, így általában egyedül van. Viszont akkor nagyon boldogan és lelkesen köszönt nekem mindig. Azóta mióta egyedül megy és találkozunk, szinte semmi, én meg meg sem próbálok neki köszönni...


Nem igazán értem, hogy akkor minek engem ennyire nézni.. Egyébként hasonló személyiségek vagyunk, mindketten visszahúzódóik és "antiszociálisak".


2022. nov. 30. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Vagy tetszel neki, de nem mer lépni, vagy hallott rólad valami pletykát és azért bámul. Azért az se mindegy hogy néz, milyen arcot vág, zavarba jön-e ha bámuláson kapod stb.

Írj rá, kérdezd meg és kiderül.

2022. nov. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Említetted, hogy visszahúzódó lányról van szó. tapasztalatból mondom, mint "visszahúzódó lány", hogy szerintem könnyen meglehet, hogy kedvel, csak a barátnője nélkül még az átlagosnál is félénkebb, és nem mer veled kommunikálni.

Én szinte ugyanebben a szituációban vagyok, azzal a különbséggel, hogy én vagyok a lány, szóval ha van kedved írj és adok még tanácsot :")

2022. nov. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
34%
Ezt hívják flörtölésnek, amikor valaki csak úgy, minden komoly érzelem hiányában, szeretné felhívni magára a figyelmet.
2022. nov. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ő is pont ezen gondolkodik, hogy miért csak nézed őt, meg miért nem köszönsz neki. Lépned kell valahogy felé, ha meg akarsz tudni valamit.
2022. nov. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Félénk, nem mer kezdeményezni, beszélgetni veled - pedig valószínűleg szeretne-, ezért néz csak távolról, és néz levegőnek, ha a közeledben van (társaságban bátrabb az ember, régebben ezért köszönt jobban). Magamból indultam ki.
2022. dec. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!