Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy visszahuzodo,magának való...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy visszahuzodo,magának való csaj felé hogyan lehet nyitni ?

Figyelt kérdés

2022. dec. 7. 20:08
 1/8 anonim ***** válasza:
9%
Sehogyan se, hagyd békén és mindenki jól jár
2022. dec. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Próbálkozni azért lehet. Szép lassan kezdj el nyitni felé. Megszólítás, későbbi szóváltások és a többi.
2022. dec. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
40%

Lányok nagy része ebben a korban nem a jófiúkat szereti.


Himars, Grad, Ugaron kezelők esetleg.


Ha jófiú vagy, akkor max 30 felett fogsz elkelni, de akkor már nem tiszta szerelemből, hanem érdekből. Jó fiúk ma már nem menők a lányoknál.

2022. dec. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%
Nagyon óvatosan.
2022. dec. 8. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
40%
#3 Azért ennyire ne általánosítsunk már. Persze vannak olyanok is, de azért van kivétel, nem is egy.
2022. dec. 8. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Lassan, ne támad le egyből. Először csak kezdj el vele beszélgetni aztán jöhet a többi.
2022. dec. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A legfontosabb hogy ne kezdj el állandóan nyüzsögni körülötte mert azt egy ilyen ember nagyon nem bírja (velem is ez van, és már szó szerint idegesitenek az emberek, emiatt sokszor bunkó is vagyok), szóval nagyon kicsit nyiss csak felé, de viszont érd el hogy megkedveljen.
2022. dec. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
48%
Sehogy. Introvertált lány az is fog maradni. Én próbáltam anno, de feladtam.
2022. dec. 17. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!