Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 16 évesen lányként gáz hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 évesen lányként gáz hogy még full szűz vagyok?

Figyelt kérdés
2022. dec. 9. 22:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%
ez most komoly?
2022. dec. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%
Én is ezt akartam írni, de már 1-es megtette. Te tényleg ezen gondolkodsz? Az lenne a gáz, ha már nem lennél az. Messze vagy te még attól, ne aggódj. Aki meg ezt szóvá teszi, na azt nagy ívben kerüld el!
2022. dec. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
75%
A full szűz, mit jelent?
2022. dec. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
93%

Hármas:gondolom azt,hogy még nem is csókolózott:))

Miért lenne gáz? Nekem még egy puszim sem volt

18L

2022. dec. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
83%

Ahogy az elottem levok is irtak (habar enyhen explicit megfogalmazasban :D), semmi problema nincsen ezzel, sot teljesen normalis,


Mi tobb, velemenyem szerint a generacionknak nem kellene minden aron elkapkodni a dolgot, hogy minel elobb meglegyen az elso mar csak flexbol is, mert en leszek a vagany gyerek meg az egyeb f@szsagok. A szex nem egy olyan dolog ami pik-pak megvan foleg az elso alkalomnal. Ra lehet keszulni, lehet rajta stresszelni de ugyse az lesz amit te elkepzelsz. Es mindehhez az esemenysorozathoz mentalisan meg kell erni mindket felnek. Ez nyilvan egy hosszabb tavu kapcsolattal kezdodik. Lenyeg a lenyeg, ez a tema nem korhoz kotott, semmi kringe nincs abban ha valaki 16, 18 vagy akar 25 evesen is meg szuz. Mindenki megtalalja elobb-utobb a parjat. Es hidd el, megeri varni arra az emberre, akivel mar az elso szex is felemelo lesz, mintsem tul koran lefekudni egy olyannal, aki meg csak nem is figyel rad, de meg az igenyeidet sem tudja kielegiteni.


Szoval ezen ne izgulj, egyaltalan nem gaz ;)

2022. dec. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
71%

Én nem értem... Miért kell ezt kb. minden nap kiírni?

https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__tarskere..

2022. dec. 10. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
78%
Ha valakit ennyire zavar hogy "full szűz" akkor miért nem tesz ellene? Miért kell ezt a nyígást naponta kiírni erre a szutyok oldalra?!
2022. dec. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
87%

Nem gáz.

Az viszont igen, hogy megfordul az a fejedben, hogy gáz-e, vagy sem.


Elszomorító, hogy mára már aki nem b*szott 16 évesen, az becsülendő. Elcseszett egy világ ez.

2022. dec. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
82%

Sztem lassan 16 evesen szuljenek gyereket, ennyire elbaszott, tajekozatlanok vannak…

Tanarok elmennek, es nincs aki felvilagositana..

2022. dec. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Miért van az, hogy minden második 16 éves lány gáznak tartja, hogy még szűz?

Én is szűz vagyok, de én ismerek nálam fiatalabbat, aki legalább egy osztályon végig járt, és őt majd kifogják használni. Inkább örülj neki, hogy szűz vagy szerintem.

2022. dec. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!