Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz, ha egy csaj...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, ha egy csaj így gondolkodik?

Figyelt kérdés
Már sok lehetőségem lett volna a szüzességem elvesztésére, de valahogy sosem kívántam egyik pasival se a szexet akivel valami volt köztünk, max. részegen. Nincsenek nagy elvárásaim egy kapcsolatban, de ezen a téren talán igen. Vannak olyan fiúk, akik ténylegesen 100%-ig az eseteim, és velük tudnám is élvezni ezt a helyzetet, de a legtöbb pasi aki eddig próbálkozott nálam, semmilyen érzést nem váltott ki szexuálisan belőlem. Már azon is sokat gondolkoztam, hogy házasságig várok, mert egyébként kereszténynek tartom magamat, bár nem vagyok ez a tipikus ártatlan szentfazék, de nem csak ez az egy oka van. Szerintem úgy számomra sokkal ideálisabb lenne, és akkor a pasi is különlegesebbnek érezné magát, meg mivel sok fiú vonzódik hozzám, így szerintem nem kéne ezt a dolgot csak így elpazarolni ilyen könnyen. 17/L

2022. dec. 17. 02:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%

Nem gáz, mindenkinek a saját döntése az hogy hogyan éli az életét. A szexualitásra ez hatványozottan igaz, mert csak egy intimebb és személyesebb dologról beszélünk.

Ilyen téren pedig egyáltalán nem látok semmi problémát, abban sem ha valaki fiatalon veszíti el, sok partnere volt, poligám, monogám, házasságig megőrzi, vagy esetleg egyáltalán nem is akar semmilyen intim kapcsolatot teremteni. Én az utóbbi kategóriába esek speciel, de ettől független nem nézek más szemmel vagy ítélkezem emberek felett csak azért mert ők máshogyan élik az életüket.

Ha te tudod, hogy ez tesz téged boldoggá akkor hajrá:)

2022. dec. 17. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%

Nem így kell gondolkozni.

Hanem ha valaki tetszik akkor azzal beszélgetni, járni , udvarolni és hagyni hogy udvaroljanak.

Az az igazi mint régen a klasszikus udvarlás, bókolás, egymásnak hízelegni és ki alakul az amikor már várni fogod és nagyon kivánod te is.

Csak hát manapság az van hogy már az első randin lekell feküdni vagy leszopni a másikat.

Nincs meg a varázsa ami ezzel járna.

AZ a legrosszabb ha valaki érzelem és szerelem nélkül lefekszik a másikkal, csak azért mert hát ezt csinálja más is.

Hamar rálehet akkor unni és már egyiket se érdekli a másik , mintha hosszabb idő után már alig várja az ember hogy szexeljen azzal akibe marhára bele van esve.

Neked udvaroltak már hosszabb ideig vagy jártál valakivel aki tetszett??

2022. dec. 17. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
11%
Meg fogod bánni mennyi mindent kihagytal
2022. dec. 17. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
79%
Nem gáz.
2022. dec. 17. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
56%

Nem gáz egyáltalán, hogy nem feküdtél le olyannal aki nem is vonzott téges. Ez így helyes.


A kérdésed második fele butaság. Sajnos ez egy olyan kor vívmánya ahol a nőknek nem igazán volt illő olyan férfit keresni akivel jól elvan és szégyennis volt válni meg ilyenek. Mármint én csak arra gondoltam, hogy mi lesz akkor, ha nem megy majd a szex azzal akivel netán megházasodsz?


Szóval szerintem ez a része inkább csak butaság.

2022. dec. 17. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
69%
Mit bànna meg? Hogy részegen nem dugtàk meg egy disco wc-ben? Nagyon sokbol maradt ki
2022. dec. 17. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
27%

5, ös egy szexmániás férfi.

Ha szerelem meg van a szex is fog müködni, nincs szükség próbálkozni.


A gond pont akkor szokott lenni amikor valaki sok férfival feküdt le, az egyikkel a csók volt a legjobb, a másiknak az ujja, a harmadiknak a nyelve stb, aztán soha senki sem elég jó, és a nő már kötődni is képtelen, ugyanez igaz férfira is forditva

2022. dec. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
82%

Egyáltalán nem gáz. Szerintem érthető, hogy nem akarsz olyannal lefeküdni, akibe nem vagy még úgy igazán szerelmes, akit nem kívánsz igazán. Őszintén, én se akarnék. Bár az is igaz, hogy az én barátom is abszolút nem az "esetem", őt mégis kivánom:D de ez mindenkinél más, és nem baj, ha te így működsz :)

A másik fele a házasságig várni... szerintem ez sem butaság, sőt! Én is várni tervezek a barátommal együtt, és szerintem egy sokkal mélyebb, őszintébb kapcsolat alakulhat így ki lelki értelemben. Azokra ne hallgass, akik azt mondják, hogy de hát mi van ha nem fog működni, mert ez egy baromság. Ha erre az elhatározásra jutsz, tarts ki mellette, ha pedig nem, akkor nyugodtam várd meg azt a fiút, akivel úgy érzed, hogy le szeretnél feküdni.

Sok sikert!:)

2022. dec. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
75%

#7


Te miről beszélsz?

Nem vagyok szex mániás.


"Ha szerelem meg van a szex is fog müködni"


Ez pedig koránt sem biztos.

2022. dec. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem nem gáz. Járnék Vele.
2022. dec. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!