Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen gyakran és mennyit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakran és mennyit kell beszélni?

Figyelt kérdés
Egy több hónapja tartó kapcsolatban mi a normál mennyiség? Milyen időközönként és mennyit kéne beszélnünk írásban (messenger)?

2023. jan. 4. 23:15
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Emberfüggő.
2023. jan. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
nincs megirva, hogy mennyit "kell" beszelni, vagy nem. a parkapcsolatnak az a lenyege, hogy szabadok lehessetek egymas mellett, hogy elfogadjatok a masik donteseit, es erzeseit. annyit beszeljetek, amennyit szeretnetek. de azert ha sosem beszelgettek, az a kapcsolat nem lehet olyan mely. fontos azert hogy legyen kommunikacio akar irasban, akar szemelyesen. ha nem beszeltek sokat, pedig raernetek, az nem a legjbb. de meglehet, hogy ti nektek vagy barki masnak igy a jo, mindenesetre nem baj ha latsz mas nezopontot is. fontos tudni azert, hogy mennyi szabad idoje van a masiknak, vagy neked, mert ezek jelentosen befolyasoljak a kommunikacio mennyiseget.
2023. jan. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Írásban is lehet, de szerintem a hang vagy videóhívás már sokkal személyesebb. Legalábbis én jobban szeretem. Hallod a másik hangmagasságát, mélységét. Ha videóban beszéltek, akkor meg látjátok is a másikat, egymás reakcióját, ami meg már olyan, mintha ott lennél mellette. Ettől személyesebb már csak a fizikai kontakt lehet.

Kicsit eltértem az eredeti témától, de kérdésedre a válasz, nincs megszabva hogy mennyit kell. Viszont az is egyfajta jel, hogy mennyit szeretnél vele beszélni. Ha olyan érzésed van, hogy egész nap csak vele akarnál lenni és beszélgetni, az egy pozitív visszajelzés. Ha annyira nem vágysz rá, az azt jelentheti, hogy annyira nem érdekel az egész. De ez is ember függő, mindenkinél változó.

2023. jan. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Erre nincs univerzális válasz.:(
2023. jan. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt a kérdést feltetted, akkor ott már régen vannak bajok. Egy ilyen kérdésnek meg sem kellene fogalmazódni benned.
2023. jan. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Addig érdemes beszélgetni, ameddig mindketten jól érzitek magatokat. Úgy nem jó dumcsizni, hogy kötelezőnek érzed.
2023. jan. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!