Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megérné így ráírni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megérné így ráírni?

Figyelt kérdés

Régóta nem ismerkedtem az előző kapcsolatom miatt.


Nevetségesen rövid ideig tartott, nem tartott sokáig, de annál inkább meghatározó volt.


Úgy ahogy most kezdek rajta túl lenni és azt érzem, hogy talán újra megtudnék bízni valakiben.


Van egy lány, aki szimpatikus és szívesen beszélgetnék vele, de az a probléma, hogy rajtam kívül jópár fiúval beszélget még ilyen szándékkal és ez nekem nem annyira jön be.


Nem azt mondom, hogy ne beszélgessen senkivel, de így kb egy leszek a sok közül és azt érzem, hogy csak az egoját növelném azzal, hogyha ráírnék..



2023. jan. 5. 21:41
 1/3 anonim válasza:
100%
Hát ha úgy érzed, hogy csak az egoját növelnéd, akkor ne írj rá.
2023. jan. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az esetben én sem írnék rá, max akkor, ha biztos befutónak érzed magad.
2023. jan. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
66%

Szerintem írj rá egyébként

Lehet, valóban növelnéd az egoját ez tény, de ha soha nem próbálod meg, nem tudhatod meg így később utólag nézve hogy megérte-e, vagy sem, szerintem

2023. jan. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!