Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinaljak ha anyám pasija...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak ha anyám pasija durva dolgokat fantazial rolam?

Figyelt kérdés
6 eve vannak egyutt es multkor hallottam ahogy a haverjaval rolam beszelnek.
2023. jan. 23. 16:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%
Hány éves vagy? És miket, pl?
2023. jan. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
16. Hogy miket azt gondolhatod...
2023. jan. 23. 16:10
 3/20 anonim ***** válasza:
95%
Nem gondolom, mert nem látok bele a fejedbe. De ha az úgy jobb akkor inkább írd le privátban
2023. jan. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
11%

Hogy, hogy mit csináljál? Semmit, az ég világon semmit.

Nehogy már, ennyire érzékenyek legyünk, hogy anyád pasija a haverjaival mocskos dolgokról fantáziál vele és jaj. Kislány tud, hogy az embereknek mocskos a fantáziája nagyon sok esetben, csak nem beszélnek róla és mások nem tudnak róla. A fantázia teljesen normális dolog és nincs vele baj, mert csak fantázia. Én is rengeteg mindenről fantáziálok és mi van akkor? Azt tudom az fantázia és nem a valóság, pont ezért szép a fantázia és az agyunk.

2023. jan. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
15%
Ja egy kicsit gaz a meg akkor is ha csak annyit mondott megbaszna. ezt szerintem fel lehet dolgozni szardj bele. De ha pl ilyet a szemdbe mond vagy beprobalkozik nalad akkor mar az ijeszto, akkor szolj valakinek azonnal. Akkoris gaz lenne ha lefekudnel vele ha te is akarod, hidd el.
2023. jan. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
86%

4-es, te nem vagy 100-as, ez már biztos.

Aki a lányomról fantáziál, sőt a haverjaival is kielemzi, hogy mit csinálna vele, zárvsre, bőröndjei az ajtó elé és takarodó mg a környékről is.

2023. jan. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
87%
Zárcsere.
2023. jan. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
85%

#4

Oh hogyne, teljesen normális hogy előadja a haverjainak, hogy hogy megb@szná a párja kislányát.

2023. jan. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
16%
Honnan tudod hogy kislány? Lehet egy fullos, érettnek kinéző lány, akkor meg nyilván beindul a fantáziája. Addig nincs ezzel baj, még tiszteletben tartja a kapcsolatukat, és nem probálkozik be. Amikor pedig próbálkozik akkor kiherélni egyből.
2023. jan. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
12%
Attól függ milyen a kapcsolatod anyáddal és neki milyen ezzel a faszival. Természetes, hogy áll a farka a fiatal húsra. Viszont az ösztöneinek nem kellene hangot adjon, főleg nem mások előtt. Én anyámnak elmondanám, hogy mit hallottam.
2023. jan. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!