Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinaljak ha anyám pasija...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak ha anyám pasija durva dolgokat fantazial rolam?

Figyelt kérdés
6 eve vannak egyutt es multkor hallottam ahogy a haverjaval rolam beszelnek.
2023. jan. 23. 16:07
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
54%

Ez már egyenlő a próbálkozással. A gondolat megvan. Fantáziálás megvan. Nyílt közlés megvan.

A cselekvésig egyetlen lépés.

Persze proliknál, kisebbségieknél ez belefér, sőt, az anyjával tartatnák a gyertyát is.

Barom.

2023. jan. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
81%

#9

Ha lenne egy tizenéves lányod, és a volt feleséged új faszija arról fantáziálna hogy megd*gná lányt (és ezt a haverjaival is kibeszéli), azt is teljesen normálisnak tartanád?

2023. jan. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
8%
#12 igen, egészen addig amég ezmegmarad gondolat szintjén. Ha zaklatni kezdi vele, bepróbálkozik akkor meg elbúcsúzhat a golyóitól.
2023. jan. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
63%
A gondolat az első lépés az cselekvésig.
2023. jan. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
67%
Nem igazán érdekel ki mit gondol de mint a kérdező korabeli ez gusztustalan. A kérdező nagy eséllyel nem gondolatolvasó, és ha ilyeneket elmond a barom állatja másoknak akkor viccel vagy komolyan gondolja. Ezt könnyen ki lehet következtetni. És mindegy miről volt szó, bármi ami nem fér bele a normális kapcsolukba, undorító.
2023. jan. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
84%
Én először szólnék anyudnak.
2023. jan. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
24%

A pasik már csak ilyen disznók legtöbben. Neked nem rokonod, és nőként néz rád. A pasik így röfögve meg is osztják ezt egymással. Ettől még nem biztos, hogy aggódnod kell, valszeg ez csak fantázia. Azért, ha kettesben el hív kirándulni, akkor ne menj vele.

50f

2023. jan. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
6%
5os vagyok hülyeséget írtam, szólj azonnal anyukádnak hát ha ad neki egy pofont. Gondolom elég durva fantáziálgatás lehetet.
2023. jan. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 NTBS ***** válasza:
Szólj anyunak.
2023. jan. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Cubina ***** válasza:

Egyáltalán nem is biztos, hogy a kérdező nőnemű, sehol sem írja.

Szóval, az is lehet hogy az anyja párja egy fiúról ábrándozik, ráadásul nem is titokban.

Bárhogy is legyen, én várnék még egy alkalomra, elbújnék és felvenném videóra/hangrögzítőre a férfi és a haverjai beszélgetését rólam. Aztán megmutatnám az anyukámnak, és elmondanám neki hogy ez már nem az első eset volt.

És így nem lehetnék meggyanúsítva, hogy csak kitaláltam az egészet.

Mert sajnos sok ilyen esetben a férfi mindent tagad, az anyuka pedig a szerelemtől elvakulva képes hinni neki és a saját gyereke ellen fordulni. Volt ilyen a környezetemben, akkoriban még nem volt ilyen technológia.


Viszont ha van bizonyíték, a férfi nem tagadhat és az anyuka is kénytelen lesz hinni a saját fülének/szemének.

2023. febr. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!