Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most lekoptat? Mit gondoltok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most lekoptat? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy srác akivel régóta "ismerjük" egymást. Sűrűn buszozunk együtt és pár szót is váltottunk már. Kb egy hete elkezdtünk elég intenzíven beszélgetni. Állandóan chateltünk volt hogy hajnalig. Aztán egyszer csak megszakadt a dolog. Nem ír, nem is keres és nem tudom mit kéne tennem. Várjak míg rámír/találkozunk a buszon, vagy írjak neki én?

2023. jan. 23. 17:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
várj, ha akar valamit tőled, akkor jelentkezni fog, semmiképp ne ródd fel neki, hogy miért nem írt vagy keresett
2023. jan. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha korábban annyira jól ment minden, akkor lehet, hogy egyszerűen csak dolga van és nincs ideje válaszolni. Nem kell mindig a legrosszabbra gondolni. Mennyi ideje szakadt meg a kontakt?
2023. jan. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
#2 Kicsit több mint 2 napja
2023. jan. 23. 17:49
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor az még tényleg lehet azért, mert elfoglalt vagy közbejött valami. Ha élőben is kerül téged, és továbbra se hajlandó válaszolni akkor kezdhetsz gyanakodni.
2023. jan. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Viszont már a 2. streaket küldi arról, hogy gépezik
2023. jan. 23. 20:04
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát ha úgy gépezik, hogy játszik mondjuk valamilyen online játékkal a barátokkal/haverokkal, akkor egyszerűen csak kikapcsolódik. Ezt még meg tudom érteni. Ha úgy érted, hogy gépközelben van, tehát elérhető és úgy nem válaszol, na az már lehet probléma.
2023. jan. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszer írj még neki, de ha arra sem reagál, akkor inkább hagyd az egészet
2023. jan. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
85%
Miért nem írsz neki? Belegondolhátnál, hogy a fiúnak is jól esik ha a lány ír rá. Egyfajta jelzés, hogy hajlandó vagy lépni felé.
2023. jan. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Update: Írtam neki, azóta is beszélgetünk és békén sem akar hagyni <3

Már találkozni is hívott ami isteni volt. Köszi srácok ez egy győzelem volt!!

2023. jan. 26. 19:58
 10/11 anonim ***** válasza:
#9 Sok sikert a továbbiakban!:)
2023. jan. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!