Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A roma csajokat mások is...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A roma csajokat mások is szexibbnek tartják a magyar csajoknál?

Figyelt kérdés

Év elejétől jött a suliba egy roma csaj, felénk nem igazán vannak amúgy romák, és a haverokkal beszélgettünk róla hogy milyen stb.

Erre kiderült hogy most majdnem mindegyik a roma csajt tartja a legjobb csajnak, szerintetek miért?



2023. jan. 30. 20:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%
Én nem tartom annak őket
2023. jan. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%

Nem kifejezetten "romaság" kérdése, hogy szebbek-e, nyilván genetika.

Én is roma vagyok, de azt mondom, roma és magyar lányok közt is vannak szépek, jó alakúak, szóval nincs olyan, hogy a romák szebbek-e a magyar lányokhoz képest, ez hülyeség.


L

2023. jan. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
98%
Múltkor azt írtad ki, hogy szerintünk a roma csajok bevállalósabbak-e szex terén a magyaroknál... Neked ez valami becsípődés, vagy fétis?
2023. jan. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
85%
Na megint egy kérdés, amit tök felesleges volt kiírni. Őszinte válasz ugyanis nem írható, mert azonnal kitiltanak.
2023. jan. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
93%
Én is roma vagyok, barátnőim szépnek jó alakúnak tartanak, de van egy magyar barátnőm akit nálam sokkal szebbnek találok, jobb alakúnak (nem vagyok leszbikus, félreértés ne essék, csupán szubjektív véleményem).
2023. jan. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
96%

Nem kérek privátot, fiúk, le lehet rólam szállni!

Köszönöm!

2023. jan. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
96%
Meg amúgyis van barátom szóval nem ismerkedni vagyok itt!
2023. jan. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

5ös.

Oké, hogy te jobb csajnak találod, de mások is?

(amúgy miben látod jobbnak?)

2023. jan. 30. 21:48
 9/17 anonim ***** válasza:
36%
Hamarabb érnek, van karizmájuk. Persze nem mindnek kb 10%-a szép, viszont rosszabb a szavatossági idejük. 40 évesen hozzá sem nyúlnál.
2023. jan. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
24%
pfff :D ez komoly kérdés? szebbnek találom e az orkokat a tündéknél? :D
2023. jan. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!