Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ezzel a fiúval?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ezzel a fiúval?

Figyelt kérdés

Megismertem egy fiút egy társaságból. Első perctől kezdve nagyon nyitott rám, máshogy viselkedik velem mint a többiekkel, figyelmes udvarias stb.

Egyre jobban közeledett felém aztán leesett hogy komoly szándékai vannak, szerelmet is vallott nekem meg minden. Már körülöttünk is mindenki észrevette hogy viszonyul hozzám mert nagyon látványosan odavan értem.

Viszont én csak barátilag érzem jól magam vele, elbeszélgetünk meg minden de én barátságnál többet nem akarok tőle.

Csak hát nem akarom megbántani.. Már többször elmondtam neki hogy ne élje bele magát mert nem akarok olyan jeleket adni amik félreérthetőek lennének vagy amiből táplálkozni tudna és ha valami nem úgy alakul, akkor ne az legyen hogy csalódott. De keményen nem fogalmaztam hogy nem akarok tőle semmi komolyat. Mondtam hogy vagy kialakul bennem valami vagy nem, de nálam ez lassabban alakul ki, időbe telik és nekem ez gyors ahogy közeledik. Inkább ezt mondtam csak hogy ne bántsam meg. Végülis nem hazugság de legalább nem is okozok neki csalódást, mert ha úgy van később tudom azt neki mondani hogy ne haragudj, nem alakult ki bennem semmi sajnálom de nem érzek barátságnál többet. Szóval annyit mondtam most hogy nálam idő mire kialakul valami, ha egyáltalán kialakul. Nem vagyok könnyen kapható stb nálam lassabban halad ez.

Nagyon jól reagált megértette és tiszteletben tartja, nagyon odafigyel rám és még tetszik is neki hogy ilyen vagyok. Mindenemet szereti de én ezt nem tudom sajnos viszonozni. Elvagyok vele barátilag, jól érzem magam vele nagyon normális és szórakoztató fiú, sok közös van bennünk de nekem nem jön be külsőleg, nem tudok rá férfiként nézni. Nincs meg a vonzalmam felé.

Mostanában egyre több időt töltünk egymással, beszélgetünk, ölelések de több nem volt és nem is szeretnék. Nagyon sokszor meg akart már csókolni de nem engedtem neki és mindig jól reagál.

Szóval sokat beszélgetünk, átöleljük egymást, simogat és amúgy én is jól érzem vele magam meg jól esik hozzá bújni, jól esik a biztonsága de a csókot meg nem akarnám.

És tudom hogy sokáig ez nem maradhat így, nem fékezhetem meg mindig hónapokig azzal hogy nekem ez gyors😅 Nem akarom elveszíteni én se amúgy mert örülök hogy rátaláltam egy ilyen normális emberre, egy ilyenre mindig szükség van lelkileg is. Szóval én egy nagyszerű barátként tekintek rá.

De közben amúgy nekem nagyon jól esik hogy odavan értem, hogy belém szeretett, hogy ennyire jön utánam és küzd, ezt továbbra is szeretném hogy fenn maradjon de közbe tudom azt hogy én meg nem akarok semmi többet. Néha belegondolok egy csókba vele vagy akár testiségbe is de nem az igazi, valahogy nem tudom teljesen beleélni magam mert nem szeretném. Lehet jó lenne ki tudja, de nem vonzódok hozzá amúgy, legfeljebb csak ölelés vagy puszi erejéig.

És nem tudom mit csináljak mert ha így hagyom az egészet és sodródok az árral akkor egy kapcsolat kellős közepén találom magam vele😂 Mert nem szeretném megbántani vagy erőteljes nemet adni neki. Ha nem hátrálok meg akkor tudom hogy kapcsolat alakulna ki belőle mert mondta is hogy ő nem adja fel küzdeni fog, hajt értem.

Szóval tényleg tanácstalan vagyok, mert ha továbbra is tartom vele a kapcsolatot akkor csak egyre jobban belém szeret és nehezebb lesz neki, meg én is szeretném hogy legyünk egymásnak csak nem úgy ahogy ő gondolja. Ha meg nemet mondanék neki akkor tudom hogy ez már megszűnne, mert ő nem tudna a barátom lenni, többet akar. Tudom mennyire odavan értem és nagyon megfogtam, aztán sajnálom, nem akarom összetörni őt.

Amúgy szeretem én is emberileg meg szimpatikus nekem csak vonzódni nem tudok hozzá.

Éreztetek már ilyet? Mit tennétek?



2023. febr. 5. 19:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%

Netto szívatás, amit csinálsz vele.

Ha normális lennél, nem keresnéd a társaságát, hűvös lennél vele.

2023. febr. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Megértem hogy valakinek így jön le, de az megvan hogy én is jól érzem magam vele? Azért ez még nincs benne igazából a szivatás kategóriájában, az nem itt kezdődne

Én is rendes és érdeklődő vagyok vele, számíthat rám bármiben, ott vagyok neki mindig, meghallgatom stb

Csak annyi hogy vonzódni nem tudok hozzá

2023. febr. 5. 19:18
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Pont azért szívatás, mert TE jól érzed magad vele, "amúgy nekem nagyon jól esik hogy odavan értem, hogy belém szeretett, hogy ennyire jön utánam és küzd, ezt továbbra is szeretném hogy fenn maradjon de közbe tudom azt hogy én meg nem akarok semmi többet. "


Ezt te minek neveznéd?

2023. febr. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Szia, hány évesek vagytok ha nem titok?
2023. febr. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

#3

De ez nem szándékos csak szimplán ez van bennem, nem szeretnék neki rosszat mert akkor már nagyon rég beletiportam volna a lelkébe, tekintettel vagyok rá. Szerintem ez a legjobb módja annak hogy ne is törjem össze de ne is mutassak neki nagy rajongás ami bátoríthatná őt, csak így meg egy kezdődő kapcsolatba futok bele és tényleg azon kapom majd magam hogy együtt vagyok vele és nem akarok nemet mondani mert megbántom

Nagyom nehéz helyzet

Nem akarom ellökni magamtól de többet se szeretnék

Jó így ahogy most van, de tudom hogy ezzel nem fog megelégedni örökre

2023. febr. 5. 19:46
 6/18 A kérdező kommentje:

#4

Én 20, ő pedig 22

2023. febr. 5. 19:46
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Tisztázd le vele, hogy te azt szeretnéd, hogy ez csak barátság maradjon. Mondd meg neki kedvesen, de érthetően. Ne húzd tovább ezt a dolgot mert minél tovább halogatod annál nehezebb lesz. A fiút is tönkreteszed és önmagadat is. Kérlek szépen, ne hagyd, hogy reménykedjen, ha egyszer te nem érzel úgy mint ő.


Minél előbb meg kell beszélnetek! És légy egyértelmű! Lehet hogy te most úgy érzed, hogy nem teszel rosszat neki, de inkább bántsd meg most egyszer és aztán béküljetek ki, minthogy tovább élteted benne a reményt.

2023. febr. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 hungarikum_202 ***** válasza:
96%

Szegény srác.

Egy hazug tévhitbe ringatod, miszerint megkaphat téged, csak sok idő és próbálkozás kérdése.

Azzal, hogy ölelgetitek egymást, meg simogat téged, meg hozzábújsz, azt jelzed felé, hogy nem csak barátilag szereted.

Mellesleg te sem tudod igazából eldönteni, hogy mit akarsz. Így csak kínzod, meg elveszed a srác idejét. Ha világosan tudná, hogy csak barátok vagytok, akkor ismerkedne más lányokkal is, hogy hátha azok közül valamelyik végre párkapcsolatba kerül vele, ahol boldogan élhetnek.

Így viszont olyan a helyzetetek, mintha rövidpórázon tartanád, mert mondjuk birtoklásmániás vagy.

Közben meg a mondhatni "enyhe" szexuális igényeidet is kielégíted vele, az összebújásokkal stb.

Összefoglalva egy fura, éretlen nőszemély vagy, aki kihasznál egy olyan fiút, aki tiszta szívéből szeretne veled együttlenni.

Szerintem egyszerűbb, ha megmondod neki világosan, hogy nem akarsz tőle semmit, és tovább tudtok állni.

2023. febr. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
100%

Mond meg kérlek neki, hogy max barátsàgot tudsz èrezni iránta. Mert amit teszel azzal csak roszat teszel neki. Kínzod. Es megfosutox attól, g

Hogy mással boldog legyen Voltam olyan helyzetbe mint a srác tudom miről beszélek.

2023. febr. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

ha szeretnéd tartani vele a kapcsolatot, akkor mindeképp tisztázd vele hogy csak baráti kapcsolatot tudsz vele elképzelni és hogy nem lesz ebből több, ha megínt közelít akkor újra mondd meg neki


én már megjártam azzal, hogy nem akartam megbántani egy lányt, kerüld el a plátói szerelmet (felőle), mert az csak rosszul végződhet mindkettőtöknek

2023. febr. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!