Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek kinőhetem még a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kinőhetem még a melegséget?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok és sajnos a fiúk tetszenek. De olvastam hogy még változhat, én későn érő típus vagyok amúgy is. Tudom hogy hetero nem lehetek de legalább biszex jó lenne. De nem volt még olyan lány aki tetszett volna pedig sok lány barátom van. (Szerintük egyértelmű hogy meleg vagyok/leszek).

2023. febr. 20. 19:05
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
7%

Fordulj pszichológushoz. Sikerrel kigyógyítanak, főleg, ha

te is igényled. Vannak, akik bedőlnek az erőszakolt divatnak, és azt hiszik, ettől lesznek érdekesek.

2023. febr. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
91%
Neked kell feltérképezned a saját szexualitásod. Pszichológusra nincs szükség, ez nem egy betegség, amit ki kell gyógyítani. Lehet csak bizonytalan vagy magadban és valójában nem vagy meleg, de az is lehet hogy az vagy, de azzal sincs probléma. A lényeg, hogy megbékélj magaddal és a szexualitásoddal
2023. febr. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
87%
Nem, ez nem egy kinőhető dolog. és nem gyógyítható, mivel NEM betegség.
2023. febr. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem betegség. Abban sajnos biztos vagyok hogy a fiúk vonzanak, abban reménykedek hogy a lányok is fognak mert akkor lenne esélyem normális életre. Csókolóztam már lányokkal de nem váltott ki belőlem semmit. Fiúval még nem próbáltam (nem is akarom mert félek hogy akkor visszafordíthatatlanul meleg leszek) de volt már srác crushom.
2023. febr. 20. 19:59
 5/23 anonim ***** válasza:
70%

A kérdés az, hogy tényleg meleg vagy, vagy ez egy fellángolás. Kigyógyítani nem lehet, mert nem betegség, és nem is változtatható.


Ilyen fiatalon simán lehet fellángolás. De nem hülyeség a pszichológus, akár olyasmi is lehet, hogy nem bízol magadban és ezért a lelked mélyén félsz a lányok felé nyitni.


Meleg ek lenni valóban kellemetlenségekkel járhat a társadalom miatt. De nem saját nemi identitásod követni még rosszabb. Ami lehet heteró is, én semmit nem zárnék még ki a helyedben.

2023. febr. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
3%
Ez igenis betegség!! Ki kell kezelni! Ne hallgass azokra, akik azt mondják, hogy normális. Így züllik a világ sajnos😟
2023. febr. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 qkker1 ***** válasza:
88%
Meleg vagy, és nem gyógyítható, mivel nem betegség!
2023. febr. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
17%

"Pszichológusra nincs szükség, ez nem egy betegség, amit ki kell gyógyítani." - a pszichológus nem azért van, mert beteg vagy.

A személyi edző sem azért van, mert rokkant vagy.

2023. febr. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
100%

A saját szexualitásodat neked kell megismerned. 16 évesen már nem vagy olyan fiatal és abból amit leírtál elég valószínű hogy meleg vagy. De nem muszáj beskatulyázni magadat. Próbálj arra koncentrálni hogy mit szeretnél most. Ha a fiúk vonzanak, nyiss feléjük fokozatosan és óvatosan. Ettől nem leszel melegebb, mert ha tetszik akkor már eddig is az voltál.

A világ nem egyszerű de melegként is lehet normális életed.

2023. febr. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Vannak átmenetek is egyébként, ezért tényleg nem szabad magad beskatulyázni. Engem világ életemben a lányok vonzottak, és vonzanak még mindig, viszont sokáig egyenes féltem a homoszexualitástól, mivel 1x volt "olyan" álmom fiúval... teltek múltak az évek, és rájöttem, hogy el kell fogadnom, hogy szexuális téren izgalmasnak találom a férfiakat. Gyakrabban szoktam lányokra ...., de már van, hogy nézek srácokat is. Egyszerűen mindkettő vonz, hisz akárkibe beleszerethet az ember, nem kell feltétlen lánynak lenni, vannak jófej vagány srácok is. 21/F
2023. febr. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!