Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Szimpatikusak az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szimpatikusak az ilyen srácok?

Figyelt kérdés

Nektek mennyire tetszik ha egy srác a 80'-as években "utazik"? Értem ez alatt azt hogy, pl.: úgy szokott öltözködni (nem mindig, de nagy részt inkább), nagy rajongója a 80'-as évek zenéinek stb.

Tehát inkább ez a retróbb stílusúak.


Legyetek szívesek normális válaszokat adni, valamint nemet és kort is írjatok!



2023. febr. 23. 20:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez önmaga, és nem csak valami erőltetett, felvett stílus, akkor akár tetszhetne is. De ez nem azért lenne, mert ilyen a stílusa, hanem mert eleve kedvelem (főleg, a belső tulajdonságai alapján), megvan a szimpátia, ezáltal az öltözködési stílusa is bejönne. Csak a stílus miatt nem hinném, hogy valaki beleszeret valakibe, ez ennél sokkal mélyebb.

17/L

2023. febr. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
#1-est támogatom. Kiegészítésként lehet, hogy van olyan lány, akinek kifejezetten az ilyen retró stílus tetszik. Sose lehet tudni. Mindenkinek más.
2023. febr. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem azt korszakot, van benne valami megkapó :) Nekem nagyon bejön ez a világ, ezért aztán kicsit talán jobban meg is nézem azt aki ezt a stílust követi. Egyébként én magam is kicsit retrosabb vagyok.

De itt csatlakoznék a #1-hez. Ha ez valami erőltetett dolog, amit igazából nem is magad miatt csinálsz, csak azokért a lányokért akiknek ez tetszik, akkor az nem valami megnyerő. És hidd el, mi is észrevesszük ha ezt csak erőlteted, de valójában nem te vagy.

16/L

2023. febr. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha még a Depeche Mode-ot is szereti, akkor nyert ügye van:D Viccet félre téve azt mondanám, hogy alapvetően tetszene egy ilyen életstílus, de ez is csak egy része az összeképnek. Na meg remélem azért annyira nem él abban a korban, hogy nincs okostelefonja.
2023. febr. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Alapjában véve azzal nincs gond, ha szereti a 80-as éveket! Arra kell rájönnöd, hogy valóban szereti-e, tehát az életérzés, az akkori szabadság érzése fogta-e meg, vagy csak divatból, külsőségből csinálja! Ha valóban bejön neki ÉS - ami a legfontosabb - te is szereted azt a korszakot, akkor ismerkedjetek. Az az igazság, hogy aki nem élt a 80-as években, az igazából nem is értheti, hogy miért emlegetjük sokan, mi, akik valóban éltünk benne, hogy az utolsó szabad évtized volt! Nem korlátozott még a digitális technika, de kellően fejlett volt, hogy elég érdekességgel szolgáljon, mind a zenében, mind a táncban, filmben a szabadság, szabadosság volt jellemző a korra, a színek, formák az Art Deco óta nem voltak olyan vibrálóak, mint akkor. Minden más azóta csak másolás, a dolgok nagy része a 80-as évekre épül. 51 vagyok, tehát pontosan tudom, miről beszélek, mikor ezt írom.
2023. febr. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bejön ha valakinek egyedi a stílusa, szóval tetszene.
2023. febr. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%
És a hatvanas évek stílusa bejönne nektek a pasikon? Hosszú haj, magasított sarkú cipő, csillogó ruhák stb.
2023. ápr. 7. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%

Én nem szeretem ezeket a régi stílusokat, így valszeg nem lenne szimpi az ilyen pasi. Elvégre nem is lenne valszeg nagyon közös téma.

18/L

2023. ápr. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem CSAK az ilyen pasik jönnek be. Maga a ‘80-as évek rendkívül színes paletta önmagában, de nekem világ életemben az alternatív, vagány, hosszabb hajú, frankó zenei ízlésű pasik tetszettek.
2023. ápr. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!