Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszem egy fiúnak.Mit csináljak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem egy fiúnak.Mit csináljak?

Figyelt kérdés

1 évfolyammal fölöttem jár egy fiú akivel elkezdtünk beszélgetni kb 3 hónapja instán. Mielőtt rám írt nekem már az előtt is bejött szóval nagyon boldog voltam hogy írt. Ahogy telt az idő ugyan úgy beszélgettünk, de iskolában rámnézni is alig mer nem hogy beszélgetni (ezért valószínűleg meg fogtok szolni hogy jajj 21.század meg stb, de én úgy gondolom hogy élőben is neki kéne “elsőnek megszólalni”). Tehát ahogy telt az idő ugyan úgy nem beszéltünk semennyit élőben es meg annak a közelébe sem kerültünk hogy egyáltalán egy talit megpróbáljunk összehozni.

Már egyre kevésbé kezd érdekelni a fiú és félek, hogy mit írnék ha valami csoda folytán találkozni szeretne.


Amúgy a fiúnak egyértelműen bejövök még mindig és szerintem 100000% hogy nem beszél más lányokkal. Egyébként egy nagyon kedves,okos és jólnevelt fiú csak szerintem túlságosan félénk.


Szerintetek mit csináljak,mert már tényleg kezdem elveszteni iránta az érdeklődést pedig tényleg nagyon aranyos, de nem fogok lépni (az előbb leírtak miatt) és írásban már szerintem bőven elég jelet adtam hogy nekem is bejön.


Bocsánat, hogy ennyire zűrzavarosan írtam, de máshogy nem tudtam megfogalmazni😅

A válaszokat előre is köszönöm


(azt elfelejtettem írni,hogy én 16 vagyok ő meg 17)



2023. márc. 4. 00:59
 1/10 anonim ***** válasza:
49%

Én azonnal rákérdeztem volna, hogy lehet, hogy nem biztos abban, hogy kivel beszélget hónapok óta.

Ne légy mimóza. Nem arról van szó, hogy kinek kellene a való életben “kezdeményezni”, hanem a tartásodról, a méltóságodról.

Aki virtuálisan nyitott, de a valóságban nem tudja folytatni teljes természetességgel, annak a személyisége éretlen.


Én biztos elé állnék: Szia! Én vagyok XY, akivel oly jól elbeszélgetsz. Lehet, hogy nem ismersz meg?

Csak magabiztosan, kedvesen.


Ha zavartan téblábol, nem mer megszólalni, akkor úgy bánni vele, mint felnőtt a buta gyerekkel: sajnálom, azt hittem, érettebb vagy, nőj föl.

😁

2023. márc. 4. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
1-es, szerintem meg pont, hogy segíteni kéne neki abban, hogy élőben is meg merjen szólalni. Tény, hogy el lehetne küldeni csak azért, mert egy félénkebb személyiség, de akkor mindenki rosszul jár. Ha viszont segítesz neki, mondjuk az első megszólalásokat még te intézed stb, akkor azzal (talán) kicsit növelni tudod az önbizalmát, és később ő is bátrabb lesz. Persze nem biztos, de egy próbát nem érne meg?
2023. márc. 4. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha te is szerelmes vagy belé, akkor kezdeményezz, máskülönben elveszted.
2023. márc. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Megis, milyen jeleket adtal neki irasban hogy bejon?
2023. márc. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
"élőben is neki kéne elsőnek megszólalni" - Elfogadom és megértem a világlátásodat, de jelen helyzetben nincs más opció, mint hogy te szólítod meg elsőnek. Ha emiatt inkább elengeded, akkor meg valószínüleg sosem tetszett eléggé.
2023. márc. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Tudja egyáltalán hogy neked bejön? Jelezted élőben vagy írásban bárhogy? Gondolom igen,különben elég nagy butaság lenne a kérdés:D
2023. márc. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 NTBS ***** válasza:
100%
Mond el mit érzel. Mit veszíthetsz? Semmit.
2023. márc. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Most így konkrétan nem tudok olyat hogy mivel jeleztem de úgy írok neki hogy a hülyének is le kéne esni hogy bejön nekem.

Vagyis már nem annyira mert tényleg úgy érzem, hogy kezdvegyre kevésbé érdekelni meg stb….

2023. márc. 4. 20:19
 9/10 bimmbammbula válasza:
0%
szilvásbuktát, mert azt szeretem
2023. márc. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Neked nem is tetszett igazán ez a fiú, ha ilyen könnyen eldobod egy semmiség miatt. Mondd el neki, hogy már nem jön be neked, mert kegyetlensèg hitegetni másokat bármi is legyen az oka
2023. márc. 7. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!