Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gimis extrovertált lányok!...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gimis extrovertált lányok! Nektek mi a véleményetek arról, hogy "házasságon kívűl nem szabad szexelni", bármilyen is a párkapcsolat?

Figyelt kérdés

2023. márc. 14. 19:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem idejét múlt. Régen iy csak azért mondták ezt, mert 1.baromi sok volt a nemi betegség amiket nem tudtak gyógyítani 2.és a törvénytelen gyerekek születését akarták visszaszorítani. Csak vallásos külsőbe csomagolták, hogy így be is tartsák az emberek. Mivel már védekezni is lehet és az orvostudomány is elég fejlett, úgyhogy manapság már nincs semmi szerepe. Nyilván nem kell mindenkivel lefeküdni, de komoly, tartós kapcsolatban nincs ezzel gond.
2023. márc. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
#1 Egyetértek.
2023. márc. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%
Én is egyetértek.
2023. márc. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
50%

Ha a két fél megbeszéli, és kölcsönösen egyetértenek, akkor szerintem teljesen rendben van, hogy másokkal is szexelnek.

Viszont, ha csak az egyik fél csinálja, a másik fél tudta és beleegyezése nélkül, az nekem abszolút nem oké, a másik fél átvágása, és hülyére vevése, ami a tisztelet hiányáról is árulkodik. Ez pedig egy hosszú kapcsolatban azért elég nagy probléma...

2023. márc. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
#4 te valamit nagyon félreértessz
2023. márc. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
63%
Igazából ez morális tartás kérdése - minden korban...
2023. márc. 15. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%
Ha megbeszélik, akkor oké szerintem
2023. márc. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
79%
Én nem fogok ilyen "szabályokat" betartani, mert semmi értelme. Ha én jól akarom érezni magam, akkor jól fogom.
2023. márc. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem marhaság
2023. márc. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem meg normális, a hűség alapvető dolog. Ha ennyire nem tetszik a házasság, akkor meg el lehet válni.
2023. ápr. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!