Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jelenthet valamit, ha a fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelenthet valamit, ha a fiú aki tetszik, megnézi mindig az összes facebook sztorim? De nem reagál rájuk semmit. Amúgy ő nem az a posztolós fajta.

Figyelt kérdés
2023. márc. 20. 10:18
A kérdező szavazást indított:
Lehet hogy tetszel neki
Ez még nem jelent semmit
22 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
86%

Jelent

Pl azt hogy szeret a fb-n lógni

2023. márc. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Hát hogy kéne reagálni? Lájkolgatni? Én sem szoktam.
2023. márc. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgess vele.
2023. márc. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én mind a kettőre szavaznék. Lehet, hogy tetszel neki, de ez még így önmagában nem sokat jelent. Inkább élőben kéne próbálkozni, nagyobb sikered lenne, mint a sztorid megtekintéseit nézni.
2023. márc. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem alapvetően nem jelent semmit, ha nem reagál rájuk. Én is megnézek facebook storykat, pedig van barátnőm, nincs ebben semmi.
2023. márc. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%
Várjunk, lehet látni ki nézte meg? Upsz...
2023. márc. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
74%
Valószínű hogy van valami a háttérben. De én tovább mennék mert szerintem ez mindenkire igaz lehet aki megnézi a sztorit. Szerintem a családtagjaid között kezdj el először keresgélni.
2023. márc. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én rengeteg osztálytársamnak nézem meg a facebook posztjait.
2023. márc. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!