Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az iskolánkban van egy olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3.1415 kérdése:

Az iskolánkban van egy olyan fiú (nem rég lett 13) akiről elterjedt, hogy a 17 éves barátnőjét teherbe ejtette. Ezt Ő is "beismerte" szóval igaz.folytatás lent. mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
A tanárok tudtommal nem tudnak róla, de a folyosón sok nagyobb gyerek odamegy hozzá a fiúk kérdezgetik hogy hol mikor hogyan a nagyobb lányok meg nagyon szidják. Nem tudom mennyi ideje történt szóval lehet-e abortusz de a fiú az nagyon elronthatta az életét.

#12 és 17
2023. márc. 23. 18:19
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
100%
Egészen biztos, hogy igaz a sztori? Nem csak a srác akart a haverjainak menőzni egy jót? Mert elég furán hangzik. Fordítva is durva lenne, de így még főleg.
2023. máj. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
86%
Sorsod Borsod. Dik. 😂
2023. máj. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
89%

3.1415


Pí, te vagy az? 🗿

2023. máj. 16. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 A kérdező kommentje:

Kedves 8-as:Nem tudom miért találnék ki ilyen sztorit, de igen, megtörtént.

Kedves 10-es:Már ez legalább 4 hónapja történt, szóval arról már lemondhatnak.

Kedves 11-es:Igen, megtörtént, sokan ismerik a lányt, és találkoztak vele, és terhes.

Kedves 13-as:Igen, az vagyok.

2023. máj. 27. 12:15
 15/47 anonim ***** válasza:
Kérdező, úgy kezdted a kérdést, hogy az iskolánkban van egy fiú... aztán később azt írtad külföldön történt. Te külföldön jársz iskolába?
2023. máj. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 NTBS ***** válasza:
Én ezt nehezen hiszem.
2023. máj. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:

Miért ne járhatna külföldön iskolába? Külföldön is van iskola, internet...


Amúgy meg szerintem egyébként nem feltétlenül elrontott életek, csak gyökeresen megváltozott mindkét fél részére, akár gyerek lesz belőle, akár nem.

2023. máj. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
32%
A gyerektartás kérdése ilyenkor hogy van? :) A lányt még pedofíliáért is felelősségre vonhatják. Persze minden országban mások a jogszabályok, de idehaza 13 és 16 éves fiatalok szexuális együttléte még megengedett, de 17 évesen ha 13 évessel szexelne az büntetendő.
2023. máj. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
Biztosan van számtalan hasonlós eset, amiből gyerek nem lesz, de már szexelnek a fiatalok kimondva, vagy titokban. Egy másik közösségi oldalról (ask.fm) én is ismerek fordított felállásban olyan (akkor) 13 éves lányt, akivel az anyja beleegyezésével gyakorlatilag együtt élt (náluk lakott) az akkor 16 éves fiúja. Nyilvánvalóan kezdettől fogva szexuális életet is éltek, egyébként 3 évig voltak együtt, azóta már a lány is felnőtt, 19 év körül jár. A lány apja nem élt velük, elváltak, vagy elhagyta a családját, az anyja pedig a lánya révén (meg)ismerte a fiút, akinek szintén valami zűrös családi háttere volt, ezért megengedte, hogy oda költözzön 200 km-ről.
2023. máj. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
54%

"A lányt még pedofíliáért is felelősségre vonhatják."


A pedofília pszichológiai és nem bűntejogi fogalom. Szóval sehol se vonhatják felelősségre érte. Főleg, hogy a meghatározásánál nem a kor a mérvadó, hanem a fejletlen nemi jellegek.



"17 évesen ha 13 évessel szexelne az büntetendő"


Ez se igaz. Egy 17 éves egy 13 évessel még pont szexelhet. A 14 éves beleegyezési korhatárt akkor kell nézni ha az idősebb fél már 18 éves.

2023. máj. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!