Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet csinálni, ha a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet csinálni, ha a haverom, akit elutasítottam, be akar számolni apámnak, hogy miket csinálok?

Figyelt kérdés
Mindig megosztottam vele, hogy hogyan játszom ki apámékat, és találkozok ezzel vagy azzal a fiúval éjszakánként, és hasonlók. Pl. hova jártunk lefeküdni (közös barátnői a haveri körből, akiknek a szülei nincsenek gyakran othhon), meg ilyesmi. Azt mondja, hogy egyrészt azért fogta eddig vissza magát, mert hitte, hogy van esélye "megmenteni", de ha nem, hát nem. Tudja, hogy apámnak hol van vállalkozása, és valószínűleg el fogja mondani, elég elszánt. Lehet ilyenkor tenni valamit?
2023. márc. 26. 13:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

bevallod apádnak te

vagy a haverod lebeszéled

2023. márc. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kéne a szüleid előtt titkolóznod és nem lenne ilyen baj. Egyébként adom amit 1-es mond. Vagy elmondod, vagy lebeszéled.
2023. márc. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom lebeszélni, látszott rajta, de félek ilyesmit apámnak elmondani, szerintem nem engedne sehova ezután, anyával meg nem tudok, mert elváltak, és gyűlölik egymást apámmal, és ebből csak megint balhé lenne.
2023. márc. 26. 15:40
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

#2 vagyok

Akkor várd ki a végét, hogy tényleg elmondja-e. Lehet mégsem fogja, ki tudja.

2023. márc. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
Megérdemled hogy elmondja
2023. márc. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%
Mondd azt a srácnak, hogy egy havernak támogatnia kéne, nem pedig beárulnia. Ha pedig megteszi, hogy mindenhonnan letiltod és soha többet nem állsz szóba vele.
2023. márc. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%
Előbb vagy utóbb minden hazugság kiderül.Vagy elmondod te az apádnak és bevállalod a büntetést és a vitát vagy lebeszéled róla a haverod esetleg megvárod valóban elmondja e.Ezzel a gondolkodással a fiú nem lehet több 10 évesnél.Eléggé szánalmas.Egyébként a korod enyhítő körülmény lehet,ha 18 vagy nem annyira gáz,de ha jóval fiatalabb akkor elhiszem,hogy kiakadnak majd a szülők.Hány éves vagy?
2023. márc. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
57%
Eljárkálsz fiúkkal dugni és azt hitted, hogy majd ebben a fiú haverod támogatni fog. Wtf...
2023. márc. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!