Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek szakítanom kéne a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szakítanom kéne a barátommal vagy mit kéne csináljak?

Figyelt kérdés

Pár hónapja össze jöttem egy fiúval. Kedves, jó a humorérzéke, nagyforma, figyelmes, szeret velem időt tölteni, értelmes. Ugyanakkor magabiztos és tud határozott lenne. Átlagosan napi 3-4-szer találkozunk. De amikor akarom akkor akár többször is feljön hozzám vagy van amikor én megyek le hozzá. És itt van a baj. A városban ahol én élek sok mindenkivel kialakított barátságot. Természetesen ezek túlnyomó részt jó emberek és befogadóak. Viszont, hogy lementem hozzá, hát eléggé durva dolgok derültek ki. Amikor sétáltunk együtt a városban már több társaságból is beszóltak nekünk. Elkezdtek azon is gúnyolódni, hogy milyen szép barátnője van. Meg, hogy pont egy ilyennek, hogy lehet ilyen szép csaja. Meg, volt amikor már keménykedtek is velünk. Meg több atrocitás is ért már. Olyanokat is kiabáltak, hogy full drogos meg ilyenek. Ami ha nem is igaz akkor is kiderült, hogy csinálta már a füvet és az extasyt nem is egyszer. De elvileg mást még nem próbált ki. Ha igazat is mond akkor is zavar a tény, hogy pont egy olyannal jöttem össze akit a saját településén szinte mindenki lenéz. Ez azt jelenti, hogy vagy nagyon gyenge emberileg vagy igazából benne van az ártó szándék. De azt mondták, hogy annyira nem ártott senkinek csak könnyen bele tudnak taposni az emberek. Ugye neki barátnője sem volt sosem. Én meg azért valljuk be, hogy nem állok azért alacsony szinten mert a jelenlegi helyzetben is jól élünk az átlaghoz képest. Mondhatni pénzesek vagyunk. Na meg azért nem vagyok egy csúnya lány az alakom is jó, arcom is szép és elég hosszú a hajam. És nem mondom azt, hogy mindenkivel jóba legyen a pasi. De azért ne nézze már le mindenki. Másrészt 21 éves az érettségit letette tavaly. És most meg nem dolgozik. Igaz tanul most szakmát, de estire jár ahová be sem jár mindig. Leginkább a dolgozatokra készül fel otthon. Én úgy gondolom, hogy ennyi idősen már illene dolgozni ha ilyen könnyű dolga van a tanulással. Legalább akkor ősszel és télen dolgozna meg tavasszal sem ártana. Amikor meg probáltam mondani neki azt mondta hagyjam békén vagyis motiválni sem lehet legalább. :( Meg vannak dolgai még amikben nem érettebb egy fokkal sem mint egy 15-16 éves. Ezekre az a kifogása, hogy kiakarja élvezni a tini és fiatalkorát. Vannak mondjuk dolgok amikben azért érettebben gondolkodik mint egy velem egy idős. Mert amúgy értelmes ember lenne. De illene kb mindenben úgy gondolkodni legalább mint egy 18-19 évesnek. Nem csak abban a pár dologban. Mert én szeretem a kicsit idősebb palikat. De ha már össze jövök egyel akkor nem azért teszem, hogy majdnem ugyanolyan éretlen legyen mint a kortársaim. Még ha külsőre tetszenek akkor sem. Mondják sokan, hogy egy 20-on éves embertől főleg aki az elején jár még ne várjunk el felnőtt viselkedést és gondolkodást. Meg, olyan is elhangzott, hogy csak minimálisan értelmesebbek mint a korunkbeliek. Max nagyobb esélye van annak, hogy komoly kapcsolatot akarnak. Mert a kortársaimmal meg az volt a bajom, hogy sokuk a sexet helyezte előtérbe. Bár ezt idősebbek is ugyanúgy csinálják. Ő volt az egyik aki normális volt. De pl az előző barátom legalább emelett vállalható is volt. Akárhogy is egy ilyen idős fiútól meg embertől azért többet várnék el. Azt elmondtam neki, hogy az, hogy eddig nem volt senkije sok mindenben korlátozta. De nem érdekel van más is akinek sajnos nincs ennyi idősen senkinek mégis jobban tudják tartani a lépést a kortársaikhoz képest.

16/L



2023. márc. 26. 14:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Ha ez nem egy kellemes kis vasárnapi trollkodás... Szerintem szakíts. Nálad, a srác, minden bizonnyal jobbat és többet érdemel. Gyomrom forog tőled.
2023. márc. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%

Ha így tekintesz a saját pasidra, akkor jobb ha hagyod neki hogy mást szerethessen tiszta szívéből és ne húzd az idejét

18/L

2023. márc. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem igen.
2023. márc. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%
A leírásból eléggé kitűnik, hogy neked jobban számít mások véleménye, mint az, hogy veled hogy viselkedik egy ember, mennyire szeret. Azt is elhangsúlyozod minden 3.mondatodban, hogy te vagy az atyaúristen, mennyire pénzesek vagytok, mennyire szép vagy és mennyivel jobb fiúkkal is együtt lehetnél. Ha ennyire nem szeretsz valakivel együtt lenni, akkor dobd ki és keress egy olyat, aki véleményed szerint felér a te szintedre.
2023. márc. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Igen, csak az a nagy baj ha megfogom magamat és kidobom akkor ő teljesen össze fog törni és emberileg is aljának fog gondolni. És ő pedig nem igen fog tudni más lányt találni mert az ismerkedés lányokkal nem nagyon megy neki, nem hiába nem volt mindeddig barátnője mondjuk amúgy is olyan helyen lakik amerre kevés a lány. Tömegközlekedéssel a mi városunk is több mint egy óra.
2023. márc. 26. 15:13
 6/14 anonim ***** válasza:
91%
Ne sajnálatból maradj vele, ha nagyon akarja, biztosan meg fogja tudni oldani, hogy utánad is legyen barátnője, biztos vagyok benne.
2023. márc. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
98%
Hú, hallod, még konkrét ÁLDOZATOT is hozol miatta, hogy vele vagy, istenem, te egy kész kincs vagy. Ó, te jó ég, figyelj, így is túl sokat adtál magadból neki, itt az idő, hogy végre magaddal is törődj, szakíts vele, nem lehet, nem lehet, hogy egy olyan lány, mint te, ennyit áldozzon fel magából. Te... Túl értékes vagy hozzá képest, ezt még látni is rossz.
2023. márc. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

És ebben igaza is lesz a barátodnak kérdező mert szánalmas vagy. Lehet, hogy jól nézel ki meg van pénzük a szüleidnek. De ez nem hatalmaz fel arra, hogy kedvedre ilyen keményen válogathass még akkor sem ha úgymond fullos vagy. Mert ilyen személyiséggel bizony teljesen vissza húzod mind azt amit nyújtani tudnál a többi itt válaszolót sem értem. Nem a szakítás lenne az elsődleges megoldás. Hanem először inkább magadon kéne elgondolkodni és meg kéne próbálni változtatni kérdező. Mert ha szakítasz vele akkor tényleg jogos, hogy össze törik a szíve és ezek után mindegyik nővel szemben félelmei lesznek miattad. Mert egy kalap alá vesz mindenkit majd. Főleg ha tényleg ez az első neki. Az meg, hogy nem dolgozik most komolyan ezért is bántanod kell. Képzeld nekem több ismerősöm is van aki középsuli vagy akár egyetem után is kihagy pár évet munka meg tanulás nélkül. Pontosan, mert a fiatalságukat élvezik ki. Mert utána úgyis lehet dolgozni vagy 30 évig és kell is valamikor.. És ezek az emberek még annyit sem csinálnak a pár év alatt mint a te barátod. Ahhoz meg semmi közöd, hogy a szülei adnak e pénzt neki és ahhoz sem mire költi. Jogos, hogy nem hagyod, hogy melletted drogozzon de azt a saját pénzén sem hagyjad. Az meg, hogy miket csinál a múlté. De szerintem minden fiatalnál megesik hébe-hóba manapság akár félig titokban is, hogy valamit beszed vagy egy füves cigi biztos. Persze nem azt mondom, hogy egy drogossal legyél együtt de ha előfordul egyszer-egyszer akkor sem kell rögtön utálkozni. Az emberek akik pletykálkodnak meg valszeg hazudnak a barátodról pontosan azért teszik, hogy hátha szakítasz vele. És rajtad keresztül akarják kiélni a gonoszságukat. Ha te ennek engedsz akkor te még rosszabbá válsz mint ezek az emberek. És igen valóban nem sokkal értelmesebbek mint a te korosztályod. Vannak dolgok amiket kicsit jobban átlátnak. De még ők is tinik nagyrészt. Vagyis nyílván lesznek bolondos pillanataik is ugyanúgy mint nektek. Lehet a barátod még egy kicsit másban is levan maradva. De nem sokkal értetlenebb s koránál szerintem. Nálad tuti érettebb. Szerintem jobb ha változtatsz kérdező és visszább veszel az egódból. Mert ha nem akkor nem fogsz jobbat érdemelni mint az általad is említett szex huszár pasik. Inkább örülnél annak, hogy ő legalább szívből szeret és nem csak a puncit látja benned.

23/L

2023. márc. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
73%
Szóval szánalomból vagy vele, de közben ekézed...hát nem tudom, én inkább szakítanék, jobb lesz így mindenkinek.
2023. márc. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
54%
Ha ennyire szégyent hoz rád és nem felel meg az elvárásoknak akkor jobban teszed,ha szakítást választod.A srác is jobban jár.Nekem nincsen azzal bajom,ha valaki tudja magáról,hogy szép és gazdag,de könyörgöm ezt minek kell kihangsúlyozni?Az pedig,hogy az érett és idősebb férfiak jönnek be egyenesen arányos azzal,hogy van önálló élete és gondolata magyarul nem lesz olyan,mint egy pincsi akit irányíthatsz.Az pedig,hogy szégyelled a saját barátod már alapból nagyon gáz.Minek vagy vele együtt,ha ennyire nem felel meg számodra,ja a suliba biztosan jó eldicsekedni azzal,hogy neked idősebb a barátod.Inkább keress egy olyan fiút akit irányítani lehet és megfelel a külső kinézete is.
2023. márc. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!