Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lenne erre a legideálisabb,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne erre a legideálisabb, legkézenfekvőbb válasz?

Figyelt kérdés

Én 17/L


Régebb óta ismerek egy lányt, akiről azt is tudom hogy meleg, homoszexuális. A lány sosem tagadta, én azonban ízig-vérig heteroszexuális beállítottságú ember vagyok. Ezzel ő is teljesen tisztában van, vagy volt. Legalább is azt hittem. Nem egyszer meséltem neki a kiszemelt srácról, akiért oda-vissza vagyok. Még azt is hozzáfűzte drukkol nekünk, mert olyanok vagyunk mint két tojás.

Azonban a minap kaptam tőle egy hosszú levet, melyben lényegében szerelmet vallott nekem.

Sosem voltam elítélő a homoszexuálisokkal kapcsolatban, azonban nem igazán tudom mit kéne erre válaszolnom.


Szóval most főként a homoszexuális embereket szólítanám meg, hogy segítsetek nekem abban, hogy ti milyen üzenetnek, szavaknak “örültetek” volna, vagy örültetek, amikor bevallottátok érzelmeiteket valakinek, akinek nem voltak felétek kölcsönös érzelmei. S ahelyett, hogy a porba tiportak volna, megszóltak vagy megaláztak volna titeket, mit kellett volna mondaniuk, hogy ha már úgyis megbántsuk az érzelmeiteket, akkor még sem tiporjunk teljesen a porba titeket?


Lehet nem fogalmaztam túl érhetően, de remélem a lényeg átjön s megértitek mire céloztam.

Segítségeteket előre is hálásan köszönöm!



2023. ápr. 1. 21:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ígyis úgyis megfogod bántani, mivel elutasítod.

Majd túl fog lépni rajta.

Mondd neki, hogy hetero vagy, és nem tudod viszonozni az érzéseit, csak barátként tekintesz rá

2023. ápr. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Röviden, tömören, kedveled, sokat jelent, de biztos volt már ő is úgy, hogy egy hetero beleszeretett, és ahogy ő sem tudta viszonozni az érzéseit, így te sem tudod, hiszen nem vagy se bi, se homo - és ezt bizonyára ő is tudja, hogy ezen sajnos nem lehet változtatni.
2023. ápr. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 hungarikum_202 ***** válasza:
5%
Szólj neki, hogy mondjon le a netflix előfizetésről.
2023. ápr. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos akármennyire is finoman utasítod vissza rosszul fog neki esni.Én megírnám neki,hogy heteró vagyok éppen ezért csak barátként tekintek rá és köszönöm,hogy ennyire várod és őszinte volt,hogy képes volt leírni az érzéseit.
2023. ápr. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 EgyCseppaTengerből ***** válasza:
87%

Szerintem nyugodtan megmondhatod neki, hogy ne haragudjon, de téged ez annyira váratlanul ért most, hogy nem is nagyon találod a szavakat, mert ismeretlen szituáció számodra, nem tudod, hogy hogyan lehet ezt megfelelően kezelni. Ezután folytathatod azzal, hogy mindezek ellenére jóleső érzés volt olvasni a kedves szavait és megtisztelő, hogy egy ilyen aranyos lány felfigyelt rád (de csak akkor írd, ha így érzed) és nem szeretnéd semmivel sem megbántani, de sajnos te nem tudod viszonozni ezeket a gyengéd érzelmeket, hiszen sosem néztél úgy nőre és ő is tudja jól, hogy a fiúkat szereted. Köszönöd az őszinteségét és reméled, hogy tudtok megoldást találni erre a "problémára", hogy számára megkönnyíthessétek az együtt töltött időt/beszélgetéseket.

Én így kezelném, ha hetero lennék. Leszbikusként a normális férfiakat is hasonlóan szoktam, akik tudják rólam, hogy a nőkhöz vonzódom. Remélhetőleg megérti a lány és nem fog egy erélyesebb elutasítást is kiprovokálni a nyomulásával.

2023. ápr. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
71%
Én csak ennyit írnék: "Nagyon bátor és erős személyiség vagy, hogy ezt el merted mondani nekem, de sajnos nem tudom viszonozni az érzelmeidet, mert nem vagyok leszbikus."
2023. ápr. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem amúgy azért próbálkozott be, mert bár egy srácra hajtasz, mégis, talán reménykedett benne, hogy bi azért még lehetsz.
2023. ápr. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
16%
Mondd meg van egy barátnőd (én),és hozzám jöhet.
2023. ápr. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
82%
Ezt a kérdést leszbi kategóriában kellett volna feltenni, mert a homofóbok lesznek itt többen, akik csendben pontozgatják le a leszbikusok válaszait, akik pont segíteni tudnak.
2023. ápr. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Es kit erdekel ,hogy lepontozzák?Attol meg ott a valasz xd
2023. ápr. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!