Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejelölt egy lány Fb-n,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejelölt egy lány Fb-n, elvileg itt lakik 30km tőlem, de mikor ráírtam, hogy ismerem e valahonnan, meg se nézte?!

Figyelt kérdés
Szerintetek miért jelölt be ha vissza sem ír? 235 ismerőse van összesen amiből 57 közös ismerős?!16F

#Facebook #kapcsolat #Bejelölt de nem ír vissza
2023. ápr. 2. 02:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem ír vissza nem kell foglalkozni vele. De mikor írtál rá vagy mióta nem válaszol? Mert ha hajnalok hajnalán és 20 perce nem ír akkor megértem, valszeg alszik. De ha 3 napja akkor szimplán csak nem érdekled. Ilyen esetben törölném.
2023. ápr. 2. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Valóban, attól függ mióta nem írt vissza.
2023. ápr. 2. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Tegnap 13:32 írtam neki, egész nap, és még éjjel ja fent volt, vagyis a telefon úgy jelezte ki, csak azt nem értem ha bejelölt, én ráírtam, hogy megkérdezzem, hogy ismerem-e, miért nem tud vissza írni.
2023. ápr. 2. 07:31
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet dolga volt, nem ért rá. Az értesítést meg kitörölte és nem jutott eszébe később. Szerintem várj még 2 napot és ha nem reagál akkor se hagyjad.
2023. ápr. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
Az is lehet, hogy csak ismerősgyűjtő kamuprofil. Nincs ötletem, mi lehet a célja.
2023. ápr. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
"57 közös ismerős" - Nekem is vannak ilyen ismerőseim, akik csak azért jelöltek be, mert voltak közös ismerőseink. Ő is ilyen lehet.
2023. ápr. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
24%

"Tegnap 13:32 írtam neki, egész nap, és még éjjel ja fent volt"

Egy rózsaszínű szerelmes világot képzeltél bele egy mutatóujj reflexmozdulatába, hát van ez így, de 10 év alatt csak helyrejössz.

2023. ápr. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
19%
Vannak közös fotók közös ismerősökkel? Mert lehet, hogy sztalkol egy hímet, és bejelölt, hogy sztalkolhassa őt, hátha lesz közös képetek. Én csináltam már ilyet. Konkrétan követem minden olyan ismerősét egy lánynak, aki valaha feltűnt annak az ismerősnek az instáján. De hát én már csak ilyen őrült vagyok.
2023. ápr. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
10%
Le kell pontozni egy valós variációt, amit a saját példámmal szemléltettem. Érdekes egyedek vagytok.
2023. ápr. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztos ismerős gyűjtögető…
2023. ápr. 3. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!