Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy ideje beszélgetek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ideje beszélgetek egy lánnyal és nemrég megtudtam hogy történt valami apjával régen. És nem tudom hogy hogy kérdezzek erre rá anélkül hogy ez megbántsa vagy nagyon kínos beszélgetés lenne. Valaki segítene?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 4. 10:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Akarsz rola beszelni? Mert sokszor emlitettel apadrol.
2023. ápr. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
"Hallottam, hogy történt valami apáddal. Nem muszáj beszélned róla, de ha úgy érzed, szívesen meghallgatom, hogy mi is történt."
2023. ápr. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Mi ez a lepontozás, fontos, hiszen erről kérdezgetni nem éppen a legjobb dolog...
2023. ápr. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Majd elmondja magától, ha akarja, ne kérdezgess erről.
2023. ápr. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne kérdezd meg. Ha akarja szóbahozza és majd akkor hallgasd meg. :)
2023. ápr. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se kérdezd meg, ne akarja belőle kiszedni dolgokat.
2023. ápr. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na most a lány érdekel, vagy az apja..?
nov. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!