Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálhatta ezt? Bejelöl...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálhatta ezt? Bejelöltem de mivel 3 napig nem igazolt vissza, ezért visszavontam a jelölést, bejelöljem újra?

Figyelt kérdés

Látásból ismerjük egymást a sráccal, a környéken lakik, és egy busszal jártunk egy időben, sokszor összenéztünk/észrevettem hogy néz engem, szerintem azt sem tudta, hogy már tudom a nevét.

Gyanús nekem, hogy szó szerint MINDENKIT visszaigazol, ha lány, ha fiú, ha ismeri, ha nem, csak engem nem. Nem értem miért?! Egyik napról a másikra +15 meg 20 vagy még több ismerőse lesz. Már 1500-on felül van összesen az ismerőseinek a száma, és még kamu profil is van köztük ahogy láttam, ám én hiába jelöltem be, nem utasított el, de nem is igazolt vissza. Mióta bejelöltem növekedett az ismerősök száma megint vagy hússzal, és tényleg nem értem hogy akkor az enyémet miért ignorálta. Ez rosszul esett nekem nagyon, mert tudtommal nincsen oka nem visszaigazolni engem, ha már mindenki mást igen, mert mivel vagyok más mint a többi, ezért visszavontam mérgemben azonnal. Barátnőim szerint lehet az van, hogy mivel csak látásból ismer, lehet azthiszi hogy ha találkoznánk élőben akkor beszélnénk és nem mer.

Az a baj, hogy én ritkán szeretek meg valakit, de ha igen akkor viszont nagyon, és vele is ez van, már napok óta rossz kedvem van emiatt.

Jelöljem be újra, tegyek egy próbát, vagy hagyjam elveszni?:/ Igazából félek hogy ugyanaz lenne, de valószínűleg várnék vele valamennyit, nem most azonnal...

Kérlek mellőzzük a negatív kommenteket így is elég pocsékul érzem magam.



2023. ápr. 6. 15:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy próbát megér. Legrosszabb esetben elutasít. És akkor pontot tesztek a végére.
2023. ápr. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát én úgy gondolom, ha akarna barátkozni/ismerkedni veled akkor már visszaigazolt volna, szerintem nem kéne hülyét csinálni magadból azzal, hogy megint bejelölöd.

Amit a barátnők mondtak, hogy fél az hülyeség, hiszen ha te jelölted be először akkor ő már tudhatja, hogy nem utasítanád el ha élőben találkoznátok így nincs mitől félnie.

2023. ápr. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
De akkor mindenki mást miért fogad el, engem meg nem?
2023. ápr. 6. 15:33
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem akar kapcsolatot veled... gondolom gyanítja, hogy te nem csak barátkozni akarsz.
2023. ápr. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Értem
2023. ápr. 6. 15:38
 6/17 anonim ***** válasza:
85%
Sajnálom, hogy nem sikerült. De szerintem ő nem akar semmit, de tudja, hogy neked tetszik, gondolom azért játszadozott veled, nézegetett.
2023. ápr. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
88%
Kérdező, már meg ne haragudjál nagyon, de észtvesztő ostobaságokat írsz magadról (nagyon megszereted, akinek 1500 ismerőse van, és naponta rengeteggel növeli, és azt hiszed, bárki jelent neki valamit; összenéztetek a buszon? lehet, hogy túl nagy az orrod, azt csodálta), és még azt kéred, hogy ne legyenek negatív kommentek? :D Hagyd a fenébe, keress normális embereket.
2023. ápr. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 hungarikum_202 ***** válasza:
91%

#7- 15:45

Ez miért lenne játszadozás? Nehogy már kötelező legyen mindenkit visszaigazolni a f@sszopó közösségi oldalakon, ez nem bűncselekmény, amit viszont te tervezel az igen. Szóval feljelentést is tehetünk ellened, ha ez a kívánságod:D

2023. ápr. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
16%

9# hogy mivan?

Nézegetett feltűnően, összenéztek, ő meg azthitte hogy bejön neki.

Ez nem játszadás, főleg, úgy hogy nem is jelöl vissza? xD

úristen ember...

2023. ápr. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Lehet azért nem jelöl vissza, mert nem akar megbántani. Talán tudja, hogy tetszik neked, ezért nem is akar elkezdeni veled ismerkedni.
2023. ápr. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!