Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent ha kiszemeltem ezt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ha kiszemeltem ezt csinálja, 18 éves?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki tetszik de csak edzésen szoktunk találkozni és nem nagyon beszélgetünk csak köszönünk egymásnak vagy ha előre enged akkor megköszönöm ilyesmik, sokszor szokott nézzni de tényleg a barátnőim mindmondják hogy most is nézz ilyesmik viszont nem szokott rám mosolyogni egyszer az edzőnk mondott valami hülyeséget és akkor a edzésre járo emberek között nagy röhögés lett és akkor nézett rám én viszont gyorsan el, meg volt hogy mindenkinek előre felé kellet nézni-e és ő megfordult és elkezdett nézzni nagyon kínos volt el is pirultam, egyszer edzés vége volt és edzőnk jött ki az öltözőből és mögötte állt a fiú aki tetszik pólóba és alsó gatyában és engem nézett én meg őt és akkor gyorsan elnéztem mert felfogtam hogy mibe van, meg a lényeg hogy nagyon sokszor nézz és egyszer azt csináltam hogy mindenkinek köszöntem mindenkivel lepacsiztam csak vele nem és akkor így nézett én meg rá néztem és ő így elnézett majd vissza és ez kétszer megtörtént még utána nem nézett

2023. ápr. 11. 14:11
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Valószínű, hogy tetszel neki, csak edzőteremben nem szokás csajozni.
2023. ápr. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
31%
Bátorítsd, adj egyértelműen neki.
2023. ápr. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
43%
Remélem azért nem hetedikes vagy.
2023. ápr. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%

Jajj de komplikált.

Nem tudom, szerintem túl sokat látsz bele, ha tetszik egyértelműen te is nézed és nem fog soha nem rád nézni. Most nem azt mondom, hogy nem tetszel neki, mert lehet, hogy igen, de amit leírtál az semmit nem jelent.

2023. ápr. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#3 pedig abból kiindulva h a fiúk és a lányok együtt edzenek abból én is azt gondolom
2023. ápr. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
95%
"mindenkivel lepacsiztam csak vele nem" - Ilyen felesleges játszmázások után ne lepődj meg, ha nem tudja, hogy mi is a helyzet. Nem szivatni kéne, meg nem csak nézni (amit egy z-vel írunk kijelentő módban), hanem mondjuk beszélgetni vele.
2023. ápr. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!