Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Menjek el vele bulizni így,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menjek el vele bulizni így, vagy ne?

Figyelt kérdés
Alakulóban vagyunk egy fiúval, 2 hete beszélgetünk és elhívott egy buliba ami kb 2 hét múlva lesz, és mondta hogy menjünk hárman (legjobb barátnőm, ő és én) igazából hárman mennék, de úgy hogy ketten, (tegyük fel ha barátnőm nem akar jönni) hát nem tudom... Nem korai kettesben bulizni menni, úgy hogy még együtt se vagyunk? Plusz, ahogy ismerem, ő inni fog, mert minden buliban iszik, én meg nem szeretnék. Nem tudom jó ötlet lenne-e ez így, ti mit tennétek? Hárman elmennétek, de kettesben nem, vagy mindenhogy mennétek, vagy sehogy? Nem tudom mit csináljak... Ha nemet mondok szerintem megsértődik vagy legalábbis nem fog örülni. 16L (Ő négy évvel idősebb, mint én.)

2023. ápr. 23. 19:51
 1/3 anonim ***** válasza:
95%

Nem tudom neked mi a célod de 100 százalék hogy rád vagy a baratnodre rá mozdul aztán kb ennyi.


Nem tudom én utálom a bulikat, szóval alapból nem mennék..egy nyugodtabb iszogatás/valami jobb lenne..de hát mindegy.

2023. ápr. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Nonameboi ***** válasza:
100%
Ha nem szereted a bulikat, és nem is szeretnél menni NE menj. 16 évesen meg még kicsit korai is lenne, nem ez a legjobb hely hogy összejöjjetek, inkább hívd el valahova ahol ketten lehettek, ahool nem piál, mint egy randi.
2023. ápr. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én nem javasolnám.
2023. ápr. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!