Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítsak vele vagy mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vele vagy mit csináljak? Olyan bűntudatom lesz és nem tudom mi a helyes döntés!?

Figyelt kérdés

Szóval van egy fiú akit hónapokkal ezelőtt megismertem, nagyon nagyon oda voltam érte és tetszett de csak 1 hónapja beszélgetünk, és az elején még aranyos is volt. A lényeg hogy 5 napja összejöttem vele, és a dolgok egyre rosszabbak. (Nem csak az 5 nap alatt voltak rosszak hanem előtte is, tudom így már hamarabb át kellett volna gondolnom de sajnos ez már így alakult) Az okok amiért ezt gondolom:

-Sokszor elég csúnyán beszélt velem, amikor nem is tettem semmit

-A semmiért hisztizik és gyerekesen viselkedik és nem mondja el mi a baja vagy még ő se tudja

-Állandóan tolja a hülye perverz poénjait aminek a nagy része nem vicces már és emiatt egyre jobban megy el tőle a kedvem, kiábrándító

-Nem érzem magam szerelmesnek, nem érzem hogy boldog vagyok miatta



Ez az egész csak azért fáj mert mielőtt beszélgettünk annyira másnak gondoltam őt és annyira szerettem, amit le is írtam neki, ha most elhagyom szerintem ki fog borulni, és nem akarom hogy azt higyje hogy átvertem vagy kamuztam amikor azt írtam szeretem.

Szakítsak vele, vagy várjak még 1-2, talit hogy mi lesz?



2023. máj. 7. 23:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Igazából amúgy együtt sem vagytok ..5 nap az nem nevezhető kapcsolatnak szerintem…hát inkább mond meg neki “jó volt veled kavarni, de nekem elég volt, sajnos csalódtam benned..remélem majd találsz olyant aki jobban értékel, de ez nekem nem megy így tovább”


Kész..lesz ami lesz.

2023. máj. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem olyan, mint akit elképzeltél, vagyis volt benned egy előre eltervezett kép szerintem. Igazából, ha elmondod ugyanezeket az okokat neki is, akkor úgy tökéletes. Fel a fejjel, ügyes leszel.
2023. máj. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mit érdekel téged, hogy ő mit hisz, ha egyszer még szerelmes sem vagy belé és xar vele?!


Nem vagy te se szeretetszolgálat, se mazochista, se hlye, hogy ilyenre pazarold az idődet.


Mondd meg neki, hogy bocsi, de tévedtem és másnak gondoltalak, mint aki valójában vagy és ne pazaroljuk egymás idejét, aztán viszlát!


Nem kell itt drámázni, szakíts vele mielőbb és lépj tovább!


Jobb nem lesz, ha már a legelején is ilyen, milyen lesz később?!


Szerintem ne várd meg!!

2023. máj. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne kínlódj éretlen, infantilis pubertás korú kis pattanásos, hisztis szöcskemadarakkal. Hagyd ezt a feladatot anyucira.

Én két “poénja”+ egy hisztije után röptettem volna.

2023. máj. 8. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

“ mielőtt beszélgettünk annyira másnak gondoltam őt “


Egy ideálképet ruháztál rá. Tapasztaltad, hogy ő nem az.

Éretlen, ostoba, proli kis bunkó.


“és annyira szerettem”

Csak hitted. Nem őt szeretted, hanem azt, akinek hitted. Ő nem az.


“ ha most elhagyom szerintem ki fog borulni,”


Na, és?! Egy kiborulással több, hiszen mást sem csinál, mint téged sérteget és hisztizik.


Te vagy az áldozat és még az ő lelkét félted?

Ő nem félti a tiedet!

Higgyél egy 4 lányát már felnevelt, tapasztalt anyukának.


Ez még csak egy kis csíra, akitől, ha majd férfivá válik is, az Isten mentsen meg minden nőt. Egy bántalmazó kis szemét.

2023. máj. 8. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Fiúként hát hogy fogalmazzak... Őszintén sajnálom, hogy pont egy ilyen sráccal kezdtél ki. Nem tudom, hány évesek vagytok, de az biztos, hogy én épp ugyanezeket élem át, csak egy lány teszi velem ugyanezeket. Semmilyen egyértelmű választ nem ad, ha kérdezem, hogy mi miért és mi baj, akkor "Az az én dolgom" meg "Nem szeretnék erről/arról beszélni" és elegem van ebből, hogy én őrülten szeretem, de ő nem törődik velem egyáltalán.


Én egyébként azt javaslom neked, hogy várj vele, de ne túl sokat. Fontos, hogy add a tudtára, hogy mi az, amiben szeretnéd, ha változtatna magán, mi miatt kezd eleged lenni belőle, és ha továbbra sem változik meg, na akkor be lehet fejezni a fiúval.


Légy bátor és kitartó, ne úgy, mint az a lány, aki velem szórakozik immár 8. hete.

2023. máj. 8. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én szakítanék, ezek elég nyomós érvek.
2023. máj. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szakítottam vele és nagyon rosszul fogadta..🫤
2023. máj. 8. 14:57
 9/10 anonim ***** válasza:
#8 Te meg azt fogadtad rosszul, amiket veled tett/mondott neked, szóval kvittek vagytok.
2023. máj. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!

Hatos voltam.

Ha valaha is szeretett téged az a fiú, akkor nem hisztizett volna meg amiket fentebb leírtál, hogy miket művel és hogyan áll hozzád.

Sajnálni nem érdemes.

De ha a személyes véleményedet kérdezed, akkor azt gondolom, hogy a fiú számára ez most kegyetlenül rossz érzés lehet, én is épp a padlón vagyok egy viszonzatlan szerelem miatt, de az én esetemben fordítva voltak a dolgok, a lány ilyen beképzelt, nem őszinte, kétségek közt tart(ott) és letojja, hogy mennyire fáj ez az egész valakinek, aki igazán szereti őt.

2023. máj. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!