Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki már lassan egy éve tetszik nekem. Már egy ideje szemezünk suliban, de kb. 2 hónapja megtudtam, hogy barátnője van. Hát ezen nagyon meglepődtem, mivel eddig 1 közös képet nem rakott ki, van egy közös barátunk, de még ő sem tudott róla, hogy lenne valakije, pedig elvileg már egy ideje együtt voltak. Azóta eldöntöttem, hogy én ezt hagyom, mivel van párja. De ő továbbra is mindig engem néz, vagy telibe rám, vagy pedig ha látom, hogy néz gyorsan elfordítja a fejét és úgy tesz mintha nem is azt csinálta volna. Miért csinálhatja ezt?

Mármint, ha valakinek baratnője/barátja van, akkor miért néz így másra? Ha nekem lenne valakim, nem hinném, hogy örülnék ha megtudnám, hogy amikor én nem vagyok ott, ő más lányokat nézeget.



2023. máj. 8. 15:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%
Több vasat tart a tűzben. Úgy látszik, hogy az a barátnő nem annyira ...
2023. máj. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 hungarikum_202 ***** válasza:
100%

Van az a mondás, hogy a házassággal nem vakságot, hanem hűséget fogadsz.

Lehet, hogy megbeszélték a barátnőjével együtt, hogy nézegethetnek más lányokat/srácokat. Nem tudhatod, szóval ne szólj bele a dolgukba.

2023. máj. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Nem szólok bele a dolgukba, engem ez érdekel, hogy miért néz engem mindig. Mert a szemembe néz általában, amikor látom. Amit nem látok, arról nem tudok nyilatkozni.

"Lehet, hogy megbeszélték a barátnőjével együtt, hogy nézegethetnek más lányokat/srácokat."

Igen, mert ez annyira jellemző megállapodás. Nem látok rá esélyt, hogy ez történt, de kit tudja.

2023. máj. 8. 16:22
 4/15 anonim ***** válasza:
77%
Tetszel neki, ezért néz. 30/F
2023. máj. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Van barátnője, ettől független tetszel neki.
2023. máj. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Attól még tetszel neki, csak nem fog szakitani...
2023. máj. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat. Sosem értettem, hogy valaki miért megy bele úgy egy kapcsolatba, hogy az érzései nem elég erősek ahhoz, hogy csak arra az egy emberre fókuszáljon, akivel van. Ez elég nagy köcsögség a másik fél felé.
2023. máj. 8. 17:48
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló a story, én is nemrég tettem fel kérdést.
2023. máj. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
#7 Ha nem történik köztetek semmi, akkor ez pont olyan, mintha egy szép színésznőt néz a filmvásznon. Nincs ebben semmi köcsögség, léteznek szép emberek a párjainkon kívül is, ezt kár tagadni.
2023. máj. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Setőfi Pándor 001 válasza:
90%
Velem is volt hasonló aztán rá írtam hogy ha barátnője van akkor mit bámul rám azzal a cuki szemével? XD Magyarul félig bevallottan hogy tetszik félig egy értelmes kérdést tettem fel neki. Azt mondta hogy nincs barátnője csak valamivel lepleznie kellett azt a tényt hogy tetszek neki. Az óta van 1 gyerekünk és 3 éve házasok vagyunk gondok nélkül. 😅
2023. máj. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!