Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet továbblépni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet továbblépni?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok és tavaly elkezdtem beszélgetni egy fiúval. Rengeteget beszélgettünk és volt, hogy suli után ott maradtunk, néha kettesben, néha a haverjai is ott voltak. Aztán egyre közelebb kerültünk (legalábbis én úgy éreztem, lehet neki nem jelentett semmit). A messengeren is sok üzenetemet beszívezte, sokat szemeztünk, nézett a folyosón, stb... Aztán idén szeptemberben egy hétre elutaztam az év elején és akkor is rengeteget meséltem neki és érdeklődött. Aztán, amikor hazaértem pár héttel utána volt a gólyaavató, és ott kezdtem sejteni, hogy neki miközben nem voltam itthon barátnője lett. Biztos a szalagavatókor lettem, amikor láttam őket együtt. Utána már nem nagyon kerestem, próbáltam volna tovább lépni, de akárhányszor láttam v beszéltünk az egész sokkal rosszabb lett. Most mát utálom, ha találkozunk a folyosón v néz. Kíványcsi lennék, hogy nincs e valakinek vmi tippje hogyan lehetnék ezen túl, hiszen már majd fél éve, hogy kiderült.(bár azóta SOKKAL jobban lettem, csak ha látom még most is érzem) Előre is köszi a válaszokat.

2023. máj. 16. 19:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Idővel jobb lesz. Ha azóta sokkal jobban tudod kezelni, akkor nemsokára mégjobban fogod. Próbálj magadra többet szánni, többet foglalkozni magaddal, vagy a hobbiddal, esetleg mással ismerkedni. A lényeg, hogy eltereld róla a figyelmed.
2023. máj. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Nonameboi ***** válasza:
100%

Az idö minden sebet begyógyít.

Ha gondolod, ezt a helyzetet megbeszélheted vele, hogy hagyjon, mert csak fájdalmat okoz neked. Ahogy egyes is mondta, próbáld meg elterelni a figyelmed róla.

2023. máj. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Vagy próbáld dühhel elfojtani.

Ha ennyire jóban voltatok, meg közel kerültetek, stb. meg ha részedről nem is csak ennyi, de téged mondjuk haverfélének tekintett...ennyit nyugodtan elmondhatott volna, hogy közben becsajozott.


De megtartotta magának az infót. Milyen szemét húzás ez már!

Rád nézve

2023. máj. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!