Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokak életéből marad ki a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokak életéből marad ki a tini szerelem?

Figyelt kérdés

AKiknek nem volt, ti szomorúak vagyoktok emiatt?

Én szomorú vagyok mert mások annyira boldogok voltak, én meg csak szomorkodtam hogy nem vesznek engem észre a lányok, kb elképzelhetetlennek éreztem hogy legyen nekem. Biztos sok jó élményt, tapasztalatot adott volna, meg persze önbizalmat.


2023. máj. 21. 09:59
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
1-es, biztos be van kattanva szegény.
2023. máj. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A múlton biztosan nem lehet változtatni, azt el kell engedni. Egy dolgot lehet tenni: tanulni belőle. Nem jutsz előrébb az életben, ha a múlt miatt szomorkodsz. Épp ellenkezőleg: lebkokkolsz tőle a jelenben, és azzal egy keserű jövő magvait veted el.

Ha felismerted, hogy rossz volt csaj nélkül a tinédzser éveidben, akkor legyél azon, hogy ez ne ismétlődjön meg a 20-as, 30-as stb. éveidben.

2023. máj. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
*leblokkolsz - pontosabban.
2023. máj. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Fogalmam sincs, de nekem sajnos kimaradt teljesen és a mai napig rányomja az életemre a bélyegét ismerkedés terén. Minden sokkal nehezebb, mint másnak, gyakorlatilag szinte alig tudok bármit az ismerkedésről, pedig próbáltam. Viszont nem akarom feladni, mert nem szeretnék egyedül élni. Az ember társas lény. Azt tanácsolom neked, hogy soha ne add fel!
2023. máj. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Hát az enyémből kimaradt és rohadt szar... de szerintem az egész életemből ki fog maradni
2023. máj. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!