Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány, aki folyamatosan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, aki folyamatosan írogat nekem (az osztálytársam) és a chatelés miatt nem marad szabadidőm és tanulni sem tudok eleget. Fontos számomra, egészen kedvelem, ezert nem ignorálom, de ez mégiscsak sok. Mit tegyek???

Figyelt kérdés

2023. máj. 23. 18:45
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

Kapcsold ki a netet.


Illetve a telefonod.

Annyi... És lesz időd !

2023. máj. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Nem kötelező folyamatosan beszélni vele, ha tanulnod kell mondd meg neki, hogy most tanulni kell, majd később leszel
2023. máj. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
97%

Emlékeztesd a házikra, dolgozatokra, talán hálás lesz neked.

1-es, kikapcsolás nélkül sem kötelező egész nap azt nézni...


Rossz kategória, ide akkor való, ha itt akarsz társat keresni.

2023. máj. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
Én is ilyen vagyok. Mármint, hogy folyamatosan írok, de engem nem zavar, ha a barátnőm nem válaszol, leírom, ami eszembe jut, vagy amik történnek velem, aztán megvárom, hogy ránézzen... Akkor beszélgetünk kicsit (ha nem találkozunk), én meg írom az őrült kalandjaimat tovább.
2023. máj. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
7%
Dugd meg
2023. máj. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%
Ne legyél papucs és mondd meg neki, hogy dolgod van.
2023. máj. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgessek vele helyetted? :D
2023. máj. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
33%
Helyes választ egyedül az ötös adott.
2023. máj. 29. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8, egyedül ő nem.
2023. máj. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!