Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! összejönnétek aszexuál...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! összejönnétek aszexuális sráccal?

Figyelt kérdés

2023. máj. 26. 02:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én igen (én is aszex vagyok:D),
2023. máj. 26. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha én is az lennék, akkor igen.
2023. máj. 26. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
nem, mert nem vagyok aszexuális
2023. máj. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
Mennyire aszexuális? Totál? Vagy azért havonta egyszer-kétszer beadja a derekát?
2023. máj. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Én nem azt nézem hogy aszex hanem hogy milyen ember, összejönnék vele és nem várnék el tőle semmit amit nem akar, ez persze fordítva is így lenne.
2023. máj. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%

Nem. Számomra fontos az ilyen jellegű intimitás is, nem tudnám elengedni.

Ha pedig egy kapcsolatban nincs vagy csak nagyon ritkán van szex miért lenne a párom? Nem szexelni és lelkizni a legjobb barátnőmmel is tudok. Párom azért is van, hogy az ilyen örömöket megosszuk egymással.


Nyilván ezen igényeim tudatában választok párt. Semmi bajom nincs az aszex emberekkel, csak nem egymást keresnénk.

2023. máj. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%
Nem, mert én kifejezetten kívánom az aktust és minden más fajta fizikai kontaktust.
2023. máj. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mennyire aszex. Ha konkrétan csak a szexet nem kívánja, akkor nagyon is
2023. jún. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!