Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány elkezdtem birni ...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány elkezdtem birni Elmentünk kajakozni sokat beszeltünk és még éjszaka 2 orat vele is feküdtem es mikor rosszat álmodtam átölelt és megfogta kezem Engem az zavar nem szereti kisseb fiukat 6 honapal kisebb vagyok Megváltozhat?

Figyelt kérdés

#szerelem #Kisseb fiu nagyobb lány
2023. máj. 28. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
12 éves vagy?
2023. máj. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Amit mondott, az egyrészt egy racionális gondolat, másrészt szerintem nem 6 hónapra értette ezt.
2023. máj. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 hungarikum_202 ***** válasza:
100%
Először légyszíves tanulj meg magyarul, utána írd le a problémádat, mert borzasztó volt ez elolvasni. Nem is értem, hogy mit akarsz mondani.
2023. máj. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 hungarikum_202 ***** válasza:
100%
Amúgy a hónap is magasságot kifejező mértékegység? O.o
2023. máj. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
ne vedd magadra, vagy valamivel le akar koptatni vagy fene tudja, de ez elég erős jel
2023. máj. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
54%
Persze, 6 hónaposan te már kajakozol, meg csajozol, persze ;DDD
2023. máj. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!