Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon ez miért lehet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon ez miért lehet?

Figyelt kérdés
Állandóan az van hogy el megyek egy fiú közelèben és érzem hogy néznek rájuk nézek el néznek és látom hogy valamit susmusolnak, összesúgnak. De ez nem egyszeri eset. Amikor távol vagyok tőlük akkor is ezt csinálja nèmeik. Mosolyogva beszélnek, és közben néznek engem. Egyszerűen nem értem..

2023. máj. 28. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:
66%

Az összes fiú?

Egyébként ez nem ritkaság csinos lányoknál. Egy szép lányt még a nők is megnéznek.


Olyan nincs hogy egy lány elmenjen az utcán (vagy bárhol), és ne nézzék meg a fiúk. Egyszerűen vonzzák a vékony szép lányok a tekintet.

Nem lehet, nem nézni a lányokat.

2023. máj. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
#1 nők is meg szoktak nézni..
2023. máj. 28. 19:56
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Tetszel nekik, mert jól nézel ki.
2023. máj. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Kétféle oka lehet:

1 vagy kirívóan idétlen vagy:

2 vagy nagyon csinos.


Mindkettő figyelemfelhívó jelleg: odavonzza a tekintetet.

2023. máj. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 NTBS ***** válasza:
100%
Tetszel nekik.
2023. máj. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!