Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti elfogadnátok ezt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti elfogadnátok ezt?

Figyelt kérdés

Már egy éve együtt vagyok a barátnőmmel, de ahogy a kapcsolat előtt is volt, még most is megnézek minden jó csajt az utcán. Nem bámulást értek ezalatt, csupán sokszor azon kapom magam, hogy már megint észleltem egy jól kinéző lányt elhaladni mellettem. Részegen is utasítottam már vissza csajokat, sosem tudnám megcsalni a barátnőmet, de a szemem mégis akaraton felül cselekszik, ha szép lányok vannak a közelben, ez pedig eléggé szúrja a lelkiismeretemet.

Lányok, szerintetek ez egy problémás dolog? El tudnátok ezt fogadni a barátotok esetében?

(Természetesen a jelenlétében sosem csinálok ilyesmit, meg nem számolok róla be neki, hogy ilyen előfordul velem, igazából csak az érdekel, hogy jogos-e a lelkiismeret furdalás.)



2023. máj. 31. 14:40
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Az még nem baj, ha nézel, észreveszel dolgokat.
2023. máj. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Az ember hűséget fogad, nem vakságot.
2023. máj. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ez egyàtalàn nem gond. Szerintem ez olyan dolig amit az ember nem igazàn tud irànyìtani.
2023. máj. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Én is megnézek egy jó pasit. Holott mindennél jobban szeretem a páromat. Ebbe semmi nincs.
2023. máj. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem látványosan kocsányon lógatod a szemed (pláne mellette) meg nem arra gondolsz, hogy de szívesen lennél azzal a szép lánnyal, aki most ment el melletted, addig nem gáz.
2023. máj. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%
Nálam személy szerint nem gáz. Sőt néha együtt nézünk meg egy-egy szebb lányt.
2023. máj. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 NTBS ***** válasza:
79%
Nézni szabad.
2023. máj. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna csak ne mellettem csináld és ne olyanokra gondolj hogy jaj de jó lenne szexelni vele.
2023. jún. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
61%

Előre bocsi a szófosásomért...


Férfiként úgygondolom, hogy akit ez zavar annak mentális problémái vannak. Én a bárátnőm mellett is megnézek egy szép lányt. Nyilván nem azért mert szeretnék tőle valamit de nézni szabad. Ahogy az sem zavar ha a párom nézi a pasikat. Sőt, gyakran ha valami különlegesebbet látunk, szólunk egymásnak. Akkor is szólok ha egy szép lányt látok pl. Nézd milyen különleges szeme van és igen olyan is volt már hogy éppen a feneke formáját tárgyaltuk ki a párommal. De ugyanígy szólok neki ha egy férfit látok aki szerintem jól néz ki.Nem, nem vagyok homoszexuális de megtudom pl állapítani a strandon, hogy milyen szépen kidolgozott a hasa. És ezek a dolgok oda vissza működnék, ő ugyanígy felhivja rá a figyelmem ha lát valaki különlegest.


A jó kapcsolat alapja a kommunikáció és a kölcsönös bizalom. Ha ezek megvannak nagy baj nem lehet. Ezt bizonyítja, hogy az összes barátnőmmel hosszú, boldog kapcsolatom volt és mindegyikkel jól váltunk el.

2023. jún. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!