Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor mi is tortenik?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mi is tortenik?

Figyelt kérdés
Tetszik az egyik osztálytarsam. (En vagyok a lany o a fiu) Rengeteget nez ram oran is, van amikor hirtelen elkapja a tekintetet, van olyan amikor melyen a szemembe nez s van olyan amikor csak elkezdi razni a fejet mikor rapillantok. A folyoson mikor allunk probal a kozelemben lenni sosincs koztunk tobb mint 30 cm tavolsag. Emellett rengetegszer beszolotat, csesztet, piszkal, csipkelodik. Sajnos eddig meg sosem probalt hozzamerni/megerinteni. Egy tarsasagban ugy veszem eszre hogy probalja a reakciomat figyelni, s ha en mosolygok/nevetek o is probalja ugyanazt tenni. Egyszer volt olyan amikor egyutt setaltunk, mentunk haza. Volt mar ra alkalom amikor egy kicsivel hamarabb ment ki sulibol pont latta ahogy en az ajtohoz erek s utana allandoan hatrafordulgatott az utcan, olyan volt mintha keresni probalt volna a tomegben.Egyik nap nagyon rendes, aranyos, cuki masik nap teljesen elridegul es ez igy loopban folytatodik, melyet nem tudok mire velni.
2023. jún. 2. 22:00
A kérdező szavazást indított:
Tobbet gondol
Csak baratsag semmi tobb
Utal
Semmit sem gondol bele
17 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem többet gondolhat csak nincs elég önbizalma. De igazából a legtöbb ilyen esetben a fiúk kiszámíthatatlanok. Adj egyértelműbb jeleket, vagy kezdeményezz te, ma már az is teljesen normális.
2023. jún. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
29%

Szerintem szimpla barát vagy neki

Osztályban nem jó ismerkedni

2023. jún. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, én személy szerint nem így viselkednék egy olyan csajjal, akit csak barátnak gondolok.
2023. jún. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
11%
Csak barat
2023. jún. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
Ne gondolj bele sokat
2023. jún. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Tetszel neki. A srác félénk és nem tudja hogy hogyan közelítsen feléd.

Óvatosan figyeld meg hogy más lányokkal is így viselkedik-e.

Ha igen akkor komolytalan, ha nem akkor tényleg bejössz neki és ne sűrgesd, majd ha lesz olyan alkalom amikor nyugodtan kettesben tudtok maradni legyél egy picit kezdeményezőbb (nem az utcán hazafelé ahol bárki megláthat titeket)

2023. jún. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 NTBS ***** válasza:
100%
Tetszel neki.
2023. jún. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!