Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi idő után normális...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után normális lefeküdni a pároddal?

Figyelt kérdés
6 hónapja vagyunk együtt a barátnőmmel, és eddig is utalgatott rá, viszont nemrég konkrétabban is kimondta, hogy le szeretne feküdni velem. Ezzel annyi a probléma, hogy Én még bőven nem állok rá készen (ennek több oka van, a legtöbb az intim bizonytalanságomból fakad, de ez előtt a kapcsolat előtt is tudtam magamról, hogy nem tudok csak úgy lefeküdni bárkivel, csak akkor ha megvan az az érzelmi kapocs, amihez azért több idő kell), ezért mondtam neki, hogy még nem szeretnék. Ő ezt így szóban el is fogadta, de azóta azt érzem, mintha elhidegült volna tőlem, sokkal ridegebben viselkedik. Első kapcsolatom, szűz is vagyok még, ezért nem voltam még ilyen szituációban, nem tudom mit kéne csinálnom, vagy hogy tényleg ennyire követelmény-e a szexuális együttlét ennyi idő után. Róla tudom, hogy volt már barátja, szerintem le is feküdtek, bár ez őszintén nem annyira érdekel. Az ő dolga volt, lehet azzal a pasival már megvolt ennyi idő után a kellő kémia, viszont én nem akarom a kapcsolatunk elrontani egy túl korai együttléttel, mert eddig nagyon jól éreztem magam vele.

2023. jún. 8. 13:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%

Mi 1.5 hónapot vártunk a barátnőmmel (ő is szűz volt és első kapcsolata)

6 hónap után már gatya lenne nekem

2023. jún. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%

Nincs olyan, hogy "normális", ez az adott pártól függ. Nekem is első kapcsolat, a barátom kb. 2 hónap után készen állt volna, 6 hónap után mentem bele, utólag mondta, hogy 1 év határidőt adott nekem :D Viszont egy percig nem hidegült el. Nem bántam meg egyébként, de annyira nem vágytam rá.

A ti esetetekben mindenképp megbeszélném, mert az nagyon nem jó, ha elhidegül, ezek szerint teljesen másak az igényei.

2023. jún. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%

Attól is függ, hogy szexen kívül csinaltok e bármi másat. Orális örömök, kézzel kiveri neked vagy sem?

Mert ezekkel kell kezdeni

2023. jún. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
Fokozatosan kell hozzá állni, kicsit se volt olyan hogy "jatszadoztatok" egymással? Valami szexuális dolog csak történt vagy egyáltalán nem kívánod? Akkor nem csoda ha szrul érzi magát. Mert ebből ez jön le.
2023. jún. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Kis petting szokott lenni, de egyébként nem. Nem arról van szó, hogy nem kívánom szexuálisan, hanem hogy félek a nagyobb intimitástól, szégyellem a szexuális kvalitásaimat (pontosabban a nemlétüket).
2023. jún. 8. 20:44
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor gyakorolni kell, és ha már a csaj jártas majd ő segít benne. Együtt majd közösen rá jöttök a dologra. Előnyöd az hogy tudja a csaj mit kell és hogyan éreznie ismeri a dolgokat, neked meg majd segít ha valamit nem jól csinálsz de akkor se leszel szr ember csak még bele kell jönnöd. De ha jó a társ akkor ezen is könnyen túl lesztek. De beszéld meg vele minél előbb mert ez olyan titok ami miatt könnyen szét mehettek. Az őszinteség az fontos dolog.
2023. jún. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
27%
Hát, te nem nagyon vagy oda ezért a lányért... ha be lennél tőle zsongva úgy igazán, akkor nem hülye kifogásokat keresnél, hanem alig várnád, hogy benne lehess.
2023. jún. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem kellene hogy baj legyen. Hiába mond bárki bármit, aki szeret és tisztel megérti. Végülis van köztetek intimitás. Mi a barátommal majdnem 2 évet vártunk, mondjuk elsők voltunk egymásnak(tudom, ez kicsit drasztikus így, de köztünk is volt addig egyéb, és teljesen okés így minden)

Ha nem áll készen valaki, nem áll készen. Lehet éppen 20-25 éves is. Mondjuk az is igaz, hogy néha kell egy kis löket, és rögtön úgy érzed készen állsz.

2023. jún. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én akibe szerelmes voltam azt nem akartam megfektetni csak vele akartam lenni, kézenfogva sétálni, csókolózni.


Aki csak tetszett azt viszont nagyon meg akartam dugni.



A kettő nekem nem ugyan az.


Akibe szerelmes vagyok annak a lelkét is szeretem és őszintén érdekel minden, a gondolatai is.

Sok olyan tetszik rajta pl figai, a hangja , a stílusa ami nem a szexel kapcsolatos mint pl mell , fenék .


Tudom biztos furcsa vagyok, de én ilyen vagyok.



Amúgy nekem mindenben a 3 hónap vált be.


Aki viszont "csak" tetszik ott a,szex motivál. Tetszik a teste, a kinézete és emiatt kívánom viszont a lelke nem igazán fogott meg..

2023. jún. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#9

Teljesen egyetértek

2023. jún. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!