Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Életem első bulijára készülök...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Életem első bulijára készülök :D Mit mikor hogy hogyan? Lenne pár kérdésem, várom a válaszokat.16/l

Figyelt kérdés

Szóval.. 1 hét múlva töltöm a 16-ot és még sosem voltam buliban. A barátnőmmel úgy beszéltük meg hogy a szülinapomon (jövő hét péntek) elmegyünk discoba.

Néhány kérdés:

- hogy kell úgy táncolni hogy ne csináljak mamgamból totál hülyét (az "érzéssel" és az "ahogy jól esik" válaszok sajnos nekem nem jók, én ilyet nem tudok)? Voltam párszor házibuli szerűségekbe de egyszerűen amikor ott voltam lesokkoltam és elment minden kedvem a dologtól talán mert mindenki ismert és tudtam hogy ki fognak röhögni ha nekiállok táncolni. Szar lett a hangulatom és legszívesebben haza mentem volna.

- szeretznék ismerkedni (fiúkkal) is, ha már ott vagyok. hogyan tegyem hogy ne tűnjek nyomulósnak? vagy egyszerűen hogyan viselkedjek, miket szoktak kérdezni, amire nemet kell mondani?

- mik az 'alapszabályok'?

- milyen ruhába érdemes menni?

- mennyi pénzt érdemes vinni, mennyibe kerülnek az italok/belépők?


Minden mást amit említésre érdemesnek találtok írjatok le! Köszönöm!



2015. márc. 15. 20:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%
talán a legfontosabb info kimaradt melyik városban akarsz elmenni meg hova :D
2015. márc. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%

Hova mentek?

Mármint.. Tudnál mondani discót?

Ahogyan leírod... ahogy jól érzed magad. ha nem rángatózól jó leszel.

2015. márc. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
100%
Mivel mindenki részeg lesz, az összes kérdésre full mindegy a válasz. :D ;)
2015. márc. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
82%
Idegen ne hozzon italt neked és te se idd le magadat , nem kell rögtön elmondani hogy szülinapod van és ölelkezni se minden tré fazonnal . A tapizósakat küldd el , ne tűnj könnyű macának ezért kihívóan se öltözz .
2015. márc. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
75%

"hogy kell úgy táncolni hogy ne csináljak mamgamból totál hülyét"

Majd belejössz.


"szeretznék ismerkedni (fiúkkal) is, ha már ott vagyok. hogyan tegyem hogy ne tűnjek nyomulósnak?"

Teljesen mindegy. Nem baj az, ha nyomulós vagy.


"mik az 'alapszabályok'?"

Érezd jól magad.


"milyen ruhába érdemes menni?"

Na ez attól függ, hogy mi célból mész bulizni. Ha csak táncolni, akkor olyanban, ami jól áll rajtad és tudsz benne táncolni. Ha dugni akarsz, akkor olyanba, hogy minél több látszódjon a testedből, miniszoknya legyen rajtad bugyi nélkül, hogy könnyen alád nyúljanak.


"mennyi pénzt érdemes vinni, mennyibe kerülnek az italok/belépők?"

Ez már helyfüggő. Nyilván tudod, hogy hová mentek, biztos van a helynek valami weboldala, ahol utána tudsz nézni. Nem hiszem, hogy technológiai korlátba ütköznél a mai világban.


21/L

2015. márc. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
36%

Ötös!

Dugunk? 19/F

2015. márc. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

- tánc: először csak próbáld ritmusra mozgatni a feneked, csipőd. aztán szép lassan majd belejössz.

- ismerkedés: ne menj oda fiukhoz. hagyd h ők szólitsanak meg, aki tetszik, annak a szemeddel üzenj, hogy "mire vársz?" legyél kacér, de nem kur-vás

- amire nemet kell mondani: drogozás a parkolóban a kocsiban (könnyen erőszak a vége)

- alapszabályok: ha elfogadsz italmeghívást, számolj vele hogy a pasik várnak vmit cserébe, minimum azt, hogy 2 percig dumálj velük utána

- milyen ruhában: vmit nézz ki a zaraból

- városon,helyszinen múlik, de alapszabály, h legyen párezer ft vésztartalék taxira amivel akkor is hazaérsz, ha mindenkit elveszítesz

2015. márc. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
100%

- Csak mozgasd a csípőd jobbra , balra -körkörösen ütemre és közben a kezeddel "hadonássz". Ne úgy mint egy idióta azért.. Nha túrj bele a hajadba, simits végig a testeden "boxolj" a levegőbe stb. Függ attól is nyilván, hogy a zene mit kiván meg. De ott tudsz másolni csajokról.

-Én úgy szoktam, hogy kinézek valakit a tánctéren és "mellé táncolom magam", ott szexisen mozgok néha ránézek....előbb utóbb odajönnek.

-alapszabályok : Ne fogadj el piát, csak bontatlan üvegből igyál, ne hagy sehol ott a piádat. Ha valaki nyomul, aki nem tetszik kerek perec mondd meg, hogy nem kérsz belőle (psze lehet kedvesen is)... Ne igyál túl sokat.

-Attól függ milyen helyre mentek. Van ahol elegánsba kell lenni, akkor jó egy koktélruha de mehettek normális szerelésben is. Vmi csinos top és tapadós gatya. Magassarkúba nem érdemes, mert fáj tőle a lábad táncnál.

-én 3-5000 szoktam vinni, ha előtte beülünk valahova, koktélok 400-1000 körül vannak, attól függ hova mentek. Mi legtöbbször veszünk pár üveg bort, azt megisszuk otthon alapozás gyanánt és úgy megyünk a szórakozóhelyre.



23L

2015. márc. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
54%

"ne tűnj könnyű macának ezért kihívóan se öltözz ."


Úgy öltözz, ahogy neked tetszik!!! Nem a pasik döntik el, hogy kapható vagy e bármire a RUHÁD ALAPJÁN (nevetséges) hanem TE! Nincs olyan hogy kihívó ruha, mivel nem a pasiknak, hanem magadnak öltözöl!!

2015. márc. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Marko polo ***** válasza:
100%

Fiúként tudok mondani 1-2 szabályt...

Pénz: legalább 4000 ft, italt csak asztalnál fogyassz.

Nem kell nyomúlnod, majd rád fognak nyomúlni.. Legfeljebb szemezz azzal aki tetszik...

Ruha: ha jó tested van, valami feszülôst, ha kicsit duci, inkább egyszerû farmer stb...

Addig figyeld az italod, amíg meg nem ittad... Barátnôddel maradj... Ismeretlenekkel ne menj ismeretlen környékre... Legroszabb esetben taxi vigyen haza, tehát arra is 1500 ft...

Kb ennyi

..

2015. márc. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!