Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti lenéznétek ezt a lányt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti lenéznétek ezt a lányt?

Figyelt kérdés
Na szóval a lány én vagyok és van egy fiú aki a suliba jár és 11.es én 7.es. Már többször láttam a suliba és nagyon szimpatikus. De félek ha Facebook on ráírnék egy hülye pisisnek tartana. , röhögne rajtam. Nálunk 11.be van kampány szóval még biztos látnám , ezért sem merem (12.be meg már elfoglalt) ..... Szerintetek mit tegyek?

2015. márc. 22. 14:59
 1/8 anonim ***** válasza:
29%
Ha börtönbe akarod őt juttatni, akkor hajrá. Te még csak 13 éves vagy, szóval akárki akármit csinál veled, sittre fog menni, mert még gyerek vagy. De inkább figyelnél oda a suliban, a helyesírásod egy kalap szar.
2015. márc. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Semmit. Csodáld messziről. Aztán majd úgyis elmúlik, most ezért felpörgesd magad, aztán talán lesz belőle valami, de aztán úgyis elmúlik, aztán hozzászoksz, és ne lesz egy normális kapcsolatod a büdös életben, csak afféle szingli leszel. GG LIFE
2015. márc. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
7. osztályos vagy? Mert, ha igen, és ő 11. osztályos, akkor szinte 100%-ban biztosra veszem, hogy nem állna le veled...nagyon nagy a korkülönbség köztetek...te nagyjából 13, ő meg 17 éves...tinikorban ez orbitálisan sok...
2015. márc. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

szerintem az a 4 év túl sok.

nekem is tetszett ennyi idősen egy 2 évvel idősebb srác, ő is kiröhögött... :)

2015. márc. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A párkapcsolatokat nem tiltja az állam ..... És 1-2 helyesîrási hibánál nincs több a szövegben , szóval nem értem miert izélsz..... Am Csak ha egy 18éves egy 18alattival SzEXUÁLIS kapcsolatot létesít ... A második meg elég értelmetlenül ír
2015. márc. 22. 15:08
 6/8 anonim válasza:
100%
Na itt vagyok én, én is 11. Be járok, és legyen bármilyen érett az a 7. Es csaj, szóba se állnék vele, nagyon fiatal, nálam a 9.es csajok is nagyon a határeset kategóriát képezik .17f
2015. márc. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmit ne tegyél, majd elmúlik ez a gyermek szerelem.

Egy 17-18 éves fiúnak teljesen mások az igényei mint egy 12-13 éves lánynak.

Az a 4-5 év kor különbség felnőttek közt semmi. Most te még bőven kislánynak számítasz mellette és nem akarna tőled semmit.

2015. márc. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
nem nézem le
2020. jún. 6. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!