Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti csókoloztok a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti csókoloztok a barátotokkal a szüleitek, rokonaitok előtt?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 27. 17:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem. Semmi közük nincs a szexuális életünkhöz és nem akarom őket zavarba hozni. Mindenkinek kényelmetlen lenne.
2015. ápr. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Neha lopva adunk egy szajrapuszit vagy egy kicsi csokot, de nem akarunk senkit zavarbahozni vele. A kapcsolatunk elejen osszese bujtunk masfelev utan mindtak apamek hogy nyugodtan lehet :D

3 eve vagyunk egyutt :)

18/L

2015. ápr. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szájrapuszi van csak, nem kezdünk el előttük nyelves csókot osztani a másiknak.
2015. ápr. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Szülök és öcsém előtt van szájrapuszi meg apróbb csók, de pl. unokatesóim előtt nem
2015. ápr. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Igen.
2015. ápr. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Csak szájrapuszi van, olyat anyáék is szoktak előttem csinálni, tehát nem érzem, h lenne benne bármi rossz. De mivel soha nem láttam még őket nyelvesen smárolni, én is megtisztelem őket azzal, hogy ezt nem teszem előttük.
2015. máj. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem csókolózok mások előtt... se az utcán se otthon szülők, vagy rokonok, barátok előtt.
2015. máj. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Persze hogy szoktunk! eleve már 3 éve együtt vagyunk barátommal, de az eleje óta.. A 2 család nagyon szereti egymást, és barátomat is az én szüleim, és a barátom szülei is engem. tehát nincs zavaró tényező.. ez nem szégyenlősség meg illem kérdése.. tudják ők hogy mi szerelmesek vagyunk, szeretjük egymást, teljesen megértik.sosem volt belőle probléma.Mondjuk volt olyan barátom akivel nem mertem anyuék előtt csókolózni.puszit adni. de az azért volt mert nem szerettem eléggé ahoz h felvállaljam
2015. máj. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!