Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vivien vagyok. Nagyoon szerelm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Virag vivi kérdése:

Vivien vagyok. Nagyoon szerelmes vagyok az oszt tarsamba de o masba szerelmes de am tudja h en szerelmes vok bele es akibe szerelmes az az azt mondta h en mar lefoglaltam mit csinaljak?

Figyelt kérdés
De hogy birnak neki ,,bejonni" mit csibaljak h jarjon velem.?
2015. máj. 13. 19:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Az írásod alapján vagy vagy 13 éves. Kicsit korán van még ez a pasizás.
2015. máj. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Szia Vivien :)
2015. máj. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
lol
2015. máj. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 2-es vagyok ***** válasza:

Huh, kellemetlen lehet, hogy nem tudsz írni...

Többször is neki kellett futni, hogy értelmezni tudjam, de nem sikerült. Kérlek, ha választ szeretnél tőlem kapni, ennek fuss neki még egyszer :)

2015. máj. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
S
2015. máj. 13. 19:32
 6/20 Költőnő? ***** válasza:
jesszus
2015. máj. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Annyit hámoztam ki belőle, hogy akibe szerelmes a kérdező, az már mással jár ("akibe szerelmes az az azt mondta h en mar lefoglaltam")
2015. máj. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
Vannak bajok! Inkább nézzd meg a minimaxon milyen mese megy!
2015. máj. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Ķössz kigagyom a mesét.szoval.van egy fiu a neve bence abba én szerelmes vagyok.de bence annába szerelmes.elmondtam bencének hogy én szeretem és megtutta anna és azt mondta h nem járhatok Bencével mert ő már lefoglalta.és amugy bence is szerelmes belém arânylag de inkább anna jön be beki.és a kérdésem hogy mit csináljak hogy belém szeressen.!!! Jah és nem kinos mert tudok írni csak szarabb ékezettel basszus.
2015. máj. 13. 19:41
 10/20 anonim válasza:
Hány éves vagy? Egyébként én értettem,hogy mit akartál írni, különben foglalkozz inkább a tanulással, jobban jársz, Bencének ráérsz még "bejönni".
2015. máj. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!