Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok ember miért nem érti meg,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok ember miért nem érti meg, hogy az igazira várok? 18/f

Figyelt kérdés

Mindig meglepődnek az emberek, ha megtudják, hogy eddig egy barátnőm se volt, egyből kombinálnak, hogy biztos valami baj van velem..... Hát, elégedett vagyok saját magammal, semmi bajom a külsőmmel, csak nem találom azt a lányt, akit eltudnék képzelni magam mellett :c

Valóban én lennék a hülye és nincs értelme várni az igazira?



2015. máj. 15. 13:34
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
gyakran előfordul a melegeknél, hogy várnak az igazira sokáig, aztán rájönnek, hogy azért nem volt jó egy nő sem, mert egy pasasra vágynak.
2015. máj. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
nincs értelme várni! mer olyan hogy igazi olyan nincs idővel te is rá jössz majd
2015. máj. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sajnos elég ritka az olyan, aki elsőre megtalálja az igazit. Nincs veled semmi baj emiatt, én is egész kis korom óta arra vágytam, hogy megtaláljam az igazit. De esélyt kell adni az olyanoknak, akik tetszenek/szimpatikusak, ha nem ismered meg ezeket a lányokat közelebbről nem tudhatod, hogy valamelyikükkel nem-e jössz ki olyan jól és kedvelitek meg egymást annyira, hogy ő lesz az igazi. 16/L
2015. máj. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én nem várom... Mert tudom hogy olyan nincs! Csak legjobbn egymashoz passzoló.


De sajna en nem fogom megtalalni a legjobban hozzampasszolot mert felek barkinel is kezdemenyezni :/ Magatol meg nem fog jonni :(


16/f

2015. máj. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
én is hasonló cipőben járok mint te csak annyi a különbség hogy én nem is akarok barátnőt, úgy érzem hogy az nekem egy kötöttséget jelentene amit utálok én szabadszellemü vagyok nem birnám ki hogy valaki magához "láncol" lehet hogy én is az igazira várok aki mellett ez nem zavarna. van egy csaj akivel rendszeresen beszélgetek facebookon találkozni elhívtam elöször visszautasította mert fél hogy szerelembe esik (gondoltam magamba ha ettöl tart akkor már késő) de a minap ö hívott el engem 2éve beszélgetek már vele nagyon jól megismertük egymást de nem tudnám öt szeretni igazán, inkább olyan ő nekem mint egy második testvérem .nem tudom hogyan utasítsam vissza hogy ne bántsam meg.
2015. máj. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
jaj de aranyos, hogy a 15-16 évesek ide irkálnak hülyeségeket. Kérlek meséljetek még. Biztos rossz lehet, hogy ennyi idősen még nem találtátok meg az igazit, s emiatt azt sulykoljátok szegény kérdezőbe nincs is olyan, ne keresse...:D Szerintem nincs ezzel semmi gond. Idővel te is megfogod találni, csak türelem kell hozzá.
2015. máj. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
3-mas vagyok. 6-os... :D Én már pont megtaláltam, elsőre, igen, előtte nem is volt senkim. Amikor először megláttam volt is egy megérzésem, mintha már nagyon régóta ismerném, különösen szimpatikus volt, előtte és azóta sem éreztem hasonlót amikor elsőnek találkoztam valakivel. Pedig ezután még 2-3 évig csak barátok voltunk, de mindig is rettentő jól kijöttünk. Csak nem akartam leírni, mert akkor azokat a reakciókat kapnám, hogy még milyen fiatal vagyok, úgyis lesz más. A kor nem minden, ettől még gondolkodhat valaki komolyan/lehet érettebb a kortársainál. A párom pedig már kinőtt a "próbálkozós" korból. Tessék, akkor itt egy élő példa arra, hogy létezik igazi. :D Abban meg igazad van, hogy sokan már ennyi idősen temetik magukat kapcsolatilag, pedig nem késtek le semmiről. Ha 40 évesen mondja valaki, hogy még mindig nincs senkije érthető, akkor már egyre nehezebb is találni. Egy komoly kapcsolatot elkezdeni pedig általában 20+ év az ideális. Addigra már a nagy többség elég érett lesz hozzá vagy el tudja dönteni, hogy milyen életmódot szeretne folytatni, minden reggel amikor felkel ugyanazt az embert lássa-e maga mellett, vagy nem akar kötöttséget senkihez, mert ilyenek is vannak. Egyébként 4-esnek az egyik mondatában részben igaza van("Csak legjobbn egymashoz passzoló."), mert attól is függhet kinek mit takar "az igazi", attól is azzá válhat valaki ha annyira összepasszol a másikkal, olyankor azt is mondhatni, a "másik fele". 16/L
2015. máj. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Sok, nagyon sok olyan ember van, mint te. Akik nem a látszat kedvéért akarnak barátnőt, hanem mert tényleg igazi kapcsolatra vágynak. Én is itt vagyok 19 évesen, egyetlen barátnőm sem volt, mert akik lettek volna, azok valahogy mindig tettek olyat ellenem, ami nem tetszett.

A másik oldalról nézve a dolgokat, valóban nem egészséges egyedül lenni, mert az ember társas lény, és ha nincs társa, akkor az azt sugallja a külvilág felé, hogy valami nincs rendben. Szerintem pedig az van rendben, aki értelmesen gondolkodik ilyen téren, és nem smárol le egy lányt az első találkozón. Csak egy valamit kell jól megjegyezned, saját tapasztalatom. Ha túlságosan szeretnél barátnőt, akarod az igazit, és vársz rá, akkor az egy idő után fájdalmas dolog lesz. És utána ha jön egy változás az életedbe, ami kihat mindenre (új munkahely, iskola, bármi egyéb) akkor csak rosszabb lesz. Mert a remény az, ami meg igazán nagy kárt tud okozni az emberben.

2015. máj. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!