Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek h eszrevegyen? Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Doricicus7 kérdése:

Mit tegyek h eszrevegyen? Mit csinaljak? Tudtok nekem segiteni? Van otletetek? Irjak neki egyaltalan? Van otletetek?

Figyelt kérdés
Az elozo parkapcsolatom nem volt vmi tul jo. Nagyon nehezen lettem tul rajta kb egy ev volt mire kiszerettem abbol a sracbol. aztan most orulok annak h beleszerettem vkibe de sajnos ez nem olyan egyszeru. egyszer csak ugy sulin kivul beszelgettunk es ramirt faggatott h ki tetszik nekem aztan megkerdezte h esetleg nem o e. en pedig nem akartam hazudni igy beismertem neki h nekem o nagyon tetszik. erre ra ket nappal azt almodtam h lefekudtem vele (ami amugy nagyon szep alom volt) aztan rakovetkezo este buliztam meg bepialtam hatott ismert az alkohol es neki pont akkor kellett irnia. Igy aztan kicsuszott a szamon h mit almodtam vele. erre azt mondta h meglepodott ezen de h nagyon orul neki. es azota nem irt nekem. aztan ra ket nappal kerdezte h nem vagyok e elotte zavarba. Es bekell h ismerjem de igen pedig meg eddig ilyen nem volt. es kozben ennek a sracnak tetszik egy csaj es akar os vmit ettol a csajtol de o meg semmit sem a sractol mert o inkabb a fiukra csak baratkent tekint es ezt mondta is neki. eleg hosszu es bonyolunt ugy ez.

2015. máj. 15. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:
nyugodtan írj neki !
2015. máj. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
koszonom. mert azt nem szeretnem elerni h nagyon nyomulasnak lasson engem. es szted mit irjak neki?
2015. máj. 15. 16:04
 3/4 anonim válasza:
Írd meg neki, hogy olyan értéket képvisel, mint a pizza! Mosolyogj rá, miután ezt mondod! Állítólag beválik, a fiú ismerőseim ajánlották.
2015. máj. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
oke :)
2015. máj. 15. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!