Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudok csinálni hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok csinálni hogy elfelejtsem? Már megőrülök.

Figyelt kérdés
Volt egy fél éves kapcsolatom. 7 hónapja lett vége. Én szakítottam vele mert már nem birtam hogy a szüleimmel mindig veszekedtem mert nem bírták a srácot. Nekem nagyon fájt szakítani. Most is nagyon hiányzik és minden este vele álmodok. Lassan megbolondulok.. :(
2015. máj. 15. 17:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Legyél szerelmes másba
2015. máj. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Vagy marad az alkohol
2015. máj. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
foglald el magad sportolj jár el ide oda ez nekem is sokat segített
2015. máj. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ilyenkor tenyleg csak az segit ha talalunk valakit aki potolja a helyet:)
2015. máj. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Am 16/L

volt már olyan hogy annyira rossz volt (hiányzott) hogy saját magamba kárt tettem...

Röplabdàzok, barátaimmal vagyok de minden kis részről körülöttem , eszemba rutattja őt....

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.

2015. máj. 15. 17:46
 6/8 anonim ***** válasza:
Jaj te lany ugyanezenentem at :) meg most 19evesen is szeretem pedig regen volt mar...tenyleg kell keresni mast :)
2015. máj. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 8072 válasza:
Ha te ezért kárt tettél magdban akkor nekem mit kéne mondannom ? Nekem 2 hónapja meghalt az anyám 16 éves vagyok és rohatul hiányzik te nem tudod mi az hogy "hiányzik"
2015. máj. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Meg bocsáss de ne mond semmit amig nem tudod a hátteret....

Nekem meg 8 éves koromba meghalt az apukám.....szoval tudom hogy milyen!!!

U.í.: Őszinte részvétem!

2015. máj. 15. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!