Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nincs pasim, ha azt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs pasim, ha azt mondják, hogy szép vagyok?

Figyelt kérdés
A kérésem az hogy miért nincs pasim, ha mindenki azt mondogatja hogy szép vagyok, meg a buszon is egy csomószor megnéznek pasik, néha szoktunk szemezni is, de kb. ennyi. Ha tetszek nekik esetleg akkor miért nem mernek közelíteni, annyira idegesítő hogy csak nézegetnek, de közeledni nem mernek.
2015. máj. 15. 17:49
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Csak kedvesek veled.:/
2015. máj. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
mert a szép lányokhoz nem nagyon mernek oda menni azt gondolják hogy lehet nem vagyok neki jó! de te is kezdeményezhetsz volt 3 barátnőm akik ők jöttek oda hozzám
2015. máj. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%

Lehet, szégyenlősek!;) Vagy azt várják, hogy te kezdeményezz. Ez már a 21. század. Egyenjogúság van és a lovagok is kihaltak, tehát felesleges azt a szabályt követni, hogy a fiúknak kell kezdeményezni.

Egyébként egy fiút nem csak a külső kápráztatja el. Igaz, az is fontos, de a belső értékek fontosabbak. :)

2015. máj. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Mert nem a szépség a lényeg...
2015. máj. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szépnek lenni nem nagy teljesítmény, nekem is kb. minden harmadik csaj tetsszik külsőre, de ettől még érzem, hogy személyiségre taszítóa legtöbb, így inkább hagyom a fenébe. Nem érdemes még egy gonosz, csúfolód csajba ütközni, már pedig aki szép ezt csinálja, de a csúnyákhoz meg nem vonzódom, azokhoz meg azért nincs kedvem közelíteni.
2015. máj. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én csak azokat a lanyokat nezem meg akik szépek, de már kivulrol latom hogy milyen a szemelyisege 80%-ban. Én alapból nem merek senkinel kezsemenyezni... :( De a szép és látszólag kedves lanyokhoz azert nem megyek oda mert: van baratja mert mindenki ilyet keres, nem tudok semmit mondani, ugy sem en kellenek neki ha van egy ugyan olyan kedves fiu aki jobbam is nez ki meg nem is unalmas..


Az atlagosokkal is ez van...


A nagyon sminkelteket meg sem nezem..


Szóval én ezert vagyok egyedul... Tulajdonkeppen felek a lanyoktol.. En a csendes maganyos tipus vagyok.. -/f

2015. máj. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

https://www.youtube.com/watch?v=9OG7htqQHfg


Miért nincs pasid, ha mindened beleadod? :D


Lehet "túl jó vagy" és nem mernek szóba állni veled, az "úgyis nemet mond, akkor minek égessem be magam" elv alapján.

Én kezdeményeznék nálad. :) Hol laksz?

2015. máj. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen sajnos nagyon nehéz odamenni egy csajhoz, még nekem is aki már jó néhányhoz odament :/
2015. máj. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!