Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A legjobb fiú barátom folyamat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb fiú barátom folyamatosan hiv magához filmezni és most meg arra került a sor, h hiv h napozzunk együtt. Szivesen megyek vele bárhova de miért akarja ezeket?

Figyelt kérdés
Mindketten teljes mértékben barátként tekintünk egymásra, semmi több, de mégis, számomra furcsán hat ez az egész.

2015. máj. 17. 17:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert legjobb barátja vagy talán? Ez miért baj? Majd akkor számíts másra, ha kedveskedik, randira hív, megpróbál megcsókolni. Szerintem nincs semmi baj vele, ha szeret veled lenni, mert bír téged, mint barát. Miért akkor ne hívjon? Az a barátság, hogy le se xarod a másikat?
2015. máj. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%
Azért, mert fiú és lány közti barátság a szó szoros értelmében nem létezik. Az egyik fél mindig többet fog érezni.
2015. máj. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%

2. Hülyeséget beszélsz! Nekem is van legjobb lány barátom. Neki is van pasija és nekem is van bnőm. 7 éve ismerem és egyikünk sem érez semmit a másik iránt. Akkor ez varázslat?

#1 vagyok

2015. máj. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
33%
Majd ha mindketten szinglik lesztek, vagy esetleg az egyikőtök, térjünk vissza erre a kérdésre. Amúgy meg honnan tudod, ő mit érez irántad? Belelátsz?
2015. máj. 18. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!