Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pár napja szakított velem a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár napja szakított velem a barátnőm és elég szarul érzem magam miatta, főleg ha egyedül vagyok. Ha eljárok esténként futni az segít elfeledni ezeket a gondokat? Valamint más egyéb módszert tudnátok mondani? 17/f

Figyelt kérdés

2015. máj. 21. 21:12
 1/9 anonim ***** válasza:

A szórakozást kipróbálhatod, nekem nem sikerült, mert egyfolytában az eszembe jutott és kerestem. :)

Az idő múlása, és a sport segített.

2015. máj. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Én sem hiszem, hogy kifejezetten felejteni segítene a futás, de futás közben jól lehet gondolkodni, és talán sikerülhet feldolgozni a veszteséget. Nem tudom, hogy budapesten laksz-e, mert akkor futhatsz a szigeten, ahol nagyon sok csinos futó lányt látni, ami viszont kifejezetten jót tehet. Nem tudom, hogy bírod-e a South Parkot, abban volt egy rész, ami pont a szakításról szólt, és hogyan lehet megélni.
2015. máj. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hosszú távon nekem is mindig a sport segített ilyen helyzetekben.A futás nagyon jó ötlet.Amúgy is növeli a boldogság hormont ami most kevésbé van jelen nálad.

Próbálj új célokat találni,lefoglalni magad.

Ha segít,beszéld ki a barátoknak magadból a fájdalmadat.

Legyél minél többet társaságban,hogy minél kevesebbet agyaljál.

Majd elmúlik a fájdalom és jön más.

Mindig,minden változik az életünkben.A jó és a rossz is.

Ezért nem szabad(na)túl nagy jelentőséget adni ezeknek a dolgoknak.Persze tudom,hogy nem ilyen könnyű ez.

Csak fel a fejjel!

F40+

2015. máj. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szaladjál! Told ahogy a csövön kifér! És amikor már hánysz tőle, hidd el segíteni fog!
2015. máj. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Csajozz!
2015. máj. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Keress masik csajt :) vagy szerezd vissza .... hogyha rendes voltal vele megfogja banni :) milyen hosszu volt a kapcsitok ?
2015. máj. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Tölts sok időt olyanokkal,akikkel jól érzed magad
2015. máj. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Futás csak addig segit amig futsz :-).
2015. máj. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Menj társaságba, ha valamivel le tudod kötni a figyelmed segít. Az a tanács hogy csajozz, a lehető legrosszabb, és felesleges "segítség". Ha fáj valakimelvesztése, akit szerettünk nem lehet egyik napról a másikra pótolni egy ismeretlennel. Ezt csak a felszínes kapcsolatok hajszolói vélik. Nekem évekig eszembe jutott, és nagyon nehezen tettem túl rajta magam. 1-2 hónapig fel sem fogtam, hogy nincs már többet. Emlékszem pont eszembe jutott, és anyir hiányzott, hogy mindenem öszeszorult, szó szerint a torkom, gyomrorm, egész testem. Olyan üres lettem abba a pillanatban...és elsírtam magam. Pedig idejét sem tudom mikor sírtam előtte...talán gyerekként, ez 3 éve történt. Azota szintén nem sírtam. Utánna kicsit könnyebb volt, mintha tényleg kijött volna belölem ennek a rosznak a java. Az idő majd elfeledteti a fájdalmat, eltompítja az emlékeket. De őt magát ha szeretted sosem fogod elfelejteni. Idővel túl teszed magad rajta.
2015. júl. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!