Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Szerintetek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Szerintetek?

Figyelt kérdés
2013-ban összejöttem egy fiúval akivel elvesztettem a szüzességem és nagyon is szerettük egymást.Aztán csak bekattantam és szakítottam vele..Én se tudom,hogy miért.Lehet megijedtem.2 évig nem beszéltünk és most egy helyre járunk edzeni és nagyon sokat látjuk egymást.Megint beszélünk.Ja és azóta ő is volt lánnyal meg én is fiúval,ami őt tuti zavarja.De bevallom egy kicsit hiányzik.Szerintetek lenne esély arra hogy mi újra egymásba habarodjunk?

2015. máj. 24. 05:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia.Amennyiben igazán szerettétek egymást,így az esély adott.Most egy helyre jártok edzeni,így közelebb kerülhettek egymáshoz.Sok Szerencsét!
2015. máj. 24. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:)
2015. máj. 24. 10:42
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem jó a töltött káposztát felmelegíteni.. Ha egyszer szakítottatok annak meg volt a maga oka. Nem tudom hány éves lehetsz de exekkel összejönni nem túl szerencsés, elpazarolod rá az idődet. Esetleg rád találna az igazi azalatt az idő alatt, sose tudni.


Valószínűleg téged ami még mindig vonz abban a fiúban az az, hogy ő vette el a szüzességedet. Az elsőre az ember mindig emlékezni fog és ha olyan körülmények között történik kellemes emlék. Valószínűleg benned csak ez kavaroghat most. Azt ajánlom menj máshova edzeni és kerüld el őt!

2015. máj. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!