Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túl sok fölösleges dolgot...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl sok fölösleges dolgot mondok/mesélek azoknak, akik érdekelnek, és volt már olyan hogy egy nekem tetsző lánynak is ez volt a baja velem, pedig mindenmás tökéletesen mehetett, egy idő óta nem beszélünk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval ezalatt azt értem, hogy rengeteg unalmas, nem érdekes, fölösleges dolgot mesélek másoknak, amik őket nem érdeklik. De csak pár embernek, viszont ezek pont azok, akik érdekelnek engem. Hogyan változtassam ezt meg? Régen nem voltam ilyen. Lehet hogy most azért vagyok ilyen, mert kevesebb barátom van és csak egy pár emberre osztom a hülyeségemet. Valakinek tapasztalata, tippe, ötlete ilyentéren?

2015. máj. 29. 15:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Én pont ilyen vagyok, csak lányban! :D Feleslegesen nyomom néha a hülyeséget... De van olyan, akinek ez bejön, mármint az ismerőseim közül, és most pasikra értem! Szerintem keresgélj tovább, amíg olyan embert találsz, aki ilyennek fogad el. :)
2015. máj. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De pont ezaz, hogy én nem szeretem így magam, és régen nem voltam ilyen.. :/
2015. máj. 29. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!