Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ha egy fiú áthív...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha egy fiú áthív titeket filmezni akkor számítotok szexre?

Figyelt kérdés
kort írjatok

2015. máj. 29. 20:32
 1/10 anonim válasza:
Az már biztos.! :)
2015. máj. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Én olyankor óvszert is szoktam vinni magammal. 15/L
2015. máj. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
58%
És aztán felkeltél az álmodból. (2. válaszoló)
2015. máj. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
igen, ha nincs az sem akkora gond, de ott konnyen megtortenhet.
2015. máj. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%

Én, hogy őszinte legyek, csak a szexre asszociálok, ha egy ilyen ajánlatot kapok.

18/L

2015. máj. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
81%

[ Előre is elnézést, akinek ne inge, ne vegye magára. ]


Mindenki ekkora r|b@n©? Egy filmnézésre hívják, és már meg akarja magát b@$z@tn|? Komolyan mondom, már nem lehet barátkozni sem!


(Fránya trágárságszűrő...)

2015. máj. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%

#6: Nem igazán értem, ezt miből szűrted le! Attól még, mert rögtön a szex jut eszembe egy ilyen ajánlatról (és kapok is ilyeneket), nem akarom magam megb*szatni, Isten ments!! Ugyanis rögtön nemet is mondok egy ilyenre! Az meg szerintem inkább a mai fiatalabb srácok hibája, hogy erről a szexre asszociálunk sokan, mert ha sokan nem "meghívlak d*gni"-nak használnák burkoltan a "gyere át filmezni"-t, akkor mindjárt nem ez lenne a helyzet. Csakhogy eddig akárhány lánnyal beszéltem és ilyen ajánlatot kapott, abból mindig a "szexre hajtás" sült ki a fiú részéről.

Én szűz vagyok, de eleve vigyázok is, hogy ne fussak bele ilyen - manapság legalábbis - kétértelmű dolgokba, úgyhogy bocs, ha félreérthetően fogalmaztam az előbbiekben!

#5 voltam

2015. máj. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

GYertek lányok ma este nézem az Avengers 2-öt.

58/F

2015. jún. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Lányok? valaki este filmezni? :)
2015. jún. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha tetszik neki a Tenacious D akkor azt ajánlom gyorsan menj hozzá hogy menj hozzá :D

Főleg ha érti a vicceket benne

2018. okt. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!