Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leszbikus csajok nektek is...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus csajok nektek is van legjobb fiúbarátotok mint általában a meleg fiúknak?

Figyelt kérdés
2015. jún. 8. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az egyik osztálytársam leszbi, pontosabban transzi mert fiúként "él" és nagyon jó barátok vagyunk ő a legjobb barátjának tart engem. 15/F
2015. jún. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
67%

Engem leszbikusként nagyon kedvelnek a fiúk és én is őket. Tudunk beszélgetni szuperhősökről, videojátékokról, filmekről stb. Szeretnek, mert nem nyávogok és visítozok mint néhány lány, és nem kizárólag a smink és a ruhák érdekelnek, bár ez inkább a saját személyiségem érdeme, nem a leszbikusságomé.

De azért legjobb barátnak nem mondanám egyiküket sem.

2015. jún. 9. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincsen, bár nem tudom, hogy a nemük miatt van-e, vagy csak nem találkoztam még olyan sráccal. :D
2015. jún. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem van,a poén hogy ez a legjobb haverom is meleg. :D
2015. aug. 14. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!